| Артикул товару | UT-5203 |
| Вага | 0,450кг |
| Об'єм | 0,000330куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина | 255мм |
| Максимальна відстань між губками | 55мм |
| Тип кліщів | прямі |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-337 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0103 |
| Вага | 0,340кг |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000300куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна вуглецева сталь |
| Тип | плоскогубці |
| Довжина | 200мм |
| Особливості | polished |
| Покриття | Polished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Твердість по шкалі Рокуэлла | 45-55HRC |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3434 |
| Вага | 0,398кг |
| Матеріал рукоятки | TPR гума |
| Об'єм | 0,002183куб.м |
| Матеріал рукояток | tpr гума |
| Довжина викрутки | 100мм |
| Тип насадок | sl5, sl6, ph1, ph2 |
| Кількість в наборі | 4од. |
| Матеріал виготовлення | сталь s2 |
| Кількість одиниць в наборі | 4од. |
| Матеріал стрижня викрутки | сталь S2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
289 грн./шт
Варіанти цін
289 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT16181-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT16162-0 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0098 |
| Вага | 0,170кг |
| Матеріал | гума |
| Об'єм | 0,000976куб.м |
| Тип | накладки |
| Довжина | 100мм |
| Особливості | магнітні |
| Ширина губок | 100мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8230 |
| Вага | 0,044кг |
| Об'єм | 0,000104куб.м |
| Тип | плашка |
| Розмір | м10x1,25 мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
55 грн./шт
Варіанти цін
55 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0601 |
| Вага | 0,301кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000542куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | 52-55HRC |
| Покриття | матове |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52hrc |
| Розміри ключів | 1.5-10мм |
| Типи ключів | шестигранні |
| Кількість ключів | 9од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-141 |
Характеристики
Викрутка електрика FatMax VDE 1000V ізольована з жалом під шліц Pz2 довжиною 125 мм STANLEY 0-65-419
| Артикул товару | 0-65-419 |
Характеристики
Викрутка FatMax® Stubby з паралельним жалом під шліц SL5.5 з довжиною стрижня 30 мм STANLEY 0-65-400
| Артикул товару | 0-65-400 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-335 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT16195-0 |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3380 |
| Вага | 0,257кг |
| Об'єм | 0,000390куб.м |
| Біти | sl, pz, ph, t, h, s |
| Кількість в наборі | 33од. |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Кількість одиниць в наборі | 33од. |
| Магніт | є |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT16147-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-483 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-399 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-006 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-67-059 |
Характеристики





