| Артикул товару | VT-0033 |
| Вага | 0,170кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000080куб.м |
| Тип | викруткові насадки |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 25шт |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | sl5 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0250 |
| Вага | 0,152кг |
| Матеріал рукоятки | деревина — ясен |
| Об'єм | 0,000318куб.м |
| Тип молотка | молоток слюсарний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варіанти цін
89 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMHT0-62623 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-62622 |
Характеристики
Викрутка FatMax з довжиною жала 150 мм під шліць SL6.5 з шестигранником під ключ STANLEY FMHT0-62619
| Артикул товару | FMHT0-62619 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-479 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-65154 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-60335 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-51-039 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-482 |
Характеристики
Викрутка електрика FatMax VDE 1000V ізольована з жалом під шліц SL4 довжиною 100 мм STANLEY 0-65-412
| Артикул товару | 0-65-412 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-094 |
Характеристики
335 грн./шт
Варіанти цін
335 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT7702 |
| Тип | Магнітний тримач біт (вставок) |
| Довжина | 120мм |
| Комплектація | Магнітний тримач: 120 мм |
Характеристики
276 грн./шт
Варіанти цін
276 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-1048 |
| Вага | 0,720кг |
| Об'єм | 0,004495куб.м |
| Матеріал рукояток | прогумований пластик |
| Біти | sl(3,4,5,6,7), ph(0,1,2,3), pz(0,1,2,3), hex(1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 5.5, 6), torx(10,15,20,25,27,30,40) |
| Головки | шестигранні |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | викрутка реверсивна |
| Кількість одиниць в наборі | 48од. |
| Розмір головок | 4-12 мм |
| Магніт | є |
| Наявність реверсу | є |
| Кількість насадок | 48од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
619 грн./шт
Варіанти цін
619 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT0-66121 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-60413 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-139 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-65151 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0724 |
| Вага | 0,232кг |
| Об'єм | 0,001875куб.м |
| Розмір | 250*65*60мм |
| Розміри | 250*65*60мм |
| Кут пиляння | 45°; 90° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1866 |
| Вага | 0,460кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000297куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | 52 HRCHRC |
| Довжина | 220*58мм |
| Розмір | 16мм |
| Розмір ключа | 16мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52hrc |
| Типи ключів | шестигранні |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики





