| Артикул товару | STHT0-51310 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-57-532 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-14103 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT57532-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-57-530 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT13128-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-51908 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-57-533 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-7059 |
| Вага | 0,090кг |
| Об'єм | 0,000270куб.м |
| Особливості | 2-5 проводів |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | NT-0025 |
| Вага | 0,750кг |
| Об'єм | 0,000908куб.м |
| Діаметр труб | 6-15мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 9-83-080 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-15-061 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-80517 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-58-113 |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8010 |
| Вага | 0,586кг |
| Об'єм | 0,000343куб.м |
| Тип | клуп |
| Розмір | 1/2" |
| Розміри | 1/2" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62hrc |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
186 грн. /шт
219 грн.
-15%
Економія 33 грн.
Варіанти цін
186 грн. /шт
219 грн.
-15%
Економія 33 грн.
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





