| Артикул товару | FMHT0-62643 |
Характеристики
| Артикул товару | NT-0026 |
| Вага | 1,050кг |
| Об'єм | 0,002117куб.м |
| Діаметр труб | 6-15мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-60274 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-138 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-008 |
Характеристики
| Артикул товару | DT7505 |
| Тип | Магнітний тримач біт (вставок) |
| Довжина | 87мм |
| Комплектація | Магнітний тримач. Біта Pz2 |
Характеристики
671 грн./шт
Варіанти цін
671 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8000 |
| Вага | 0,079кг |
| Об'єм | 0,000010куб.м |
| Тип | кернер |
| Довжина | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT16161-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-60378 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-340 |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3339 |
| Вага | 0,118кг |
| Об'єм | 0,000350куб.м |
| Біти | sl1.0, sl2.0, sl2.5, sl3.0, sl4.0, ph000, ph00, ph0, ph1, t5, t6, t7, t8, t10, h2, h2.5, h3, h3.5, h4 |
| Кількість в наборі | 21од. |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | точні |
| Кількість одиниць в наборі | 21од. |
| Матеріал кейса | пластик |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3705 |
| Вага | 0,991кг |
| Об'єм | 0,002032куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | 55HRC |
| Довжина | 200мм |
| Кількість | 5шт |
| Кількість в упаковці | 5шт |
| Форма | плаский, круглий, квадратний, трикутний, напівкруглий |
| Тип сталі | Т8 |
| Твердість за шкалою Роквелла | 55HRC |
| Частота насічки | 13насічок/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0107 |
| Вага | 0,225кг |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000224куб.м |
| Довжина | 160мм |
| Покриття | polished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-096 |
Характеристики
464 грн./шт
Варіанти цін
464 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-3336 |
| Вага | 0,225кг |
| Об'єм | 0,000425куб.м |
| Матеріал рукояток | прогумований пластик |
| Біти | sl, s, ph, т, mikrotorx |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | точні |
| Кількість одиниць в наборі | 29од. |
| Матеріал кейса | пластик |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-4008 |
| Вага | 0,036кг |
| Об'єм | 0,000210куб.м |
| Напруга | 6-24в |
| Довжина | 155мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT16177-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT16148-0 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0228 |
| Вага | 1,280кг |
| Об'єм | 0,003536куб.м |
| Довжина | 360мм |
| Діаметр бойка | 90мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики





