| Артикул товару | SD-8401 |
| Вага | 0,130кг |
| Об'єм | 0,000344куб.м |
| Тип | тримач для мітчиків |
| Розмір | м3 - м12 |
| Розміри | М3 - М12 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT16196-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT16158-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT16152-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-62625 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-62686 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0105 |
| Вага | 0,317кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентні, прогумовані |
| Об'єм | 0,000622куб.м |
| Матеріал виготовлення | с55 сталь |
| Тип | плоскогубцы професійні |
| Твердость за шкалою Роквелла | 45-55HRC |
| Довжина | 180мм |
| Особливості | satinfinished |
| Покриття | Satin Finished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0084 |
| Вага | 25,150кг |
| Матеріал | чавун, сталь |
| Об'єм | 0,030425куб.м |
| Тип | слюсарні |
| Особливості | поворотна основа |
| Ширина захвату | 240мм |
| Ширина губок | 200мм |
| Країна-виробник | індія |
| Основа | поворотна |
| Розмір наковальні | 110/100мм |
| Тип губок | знімні |
| Висота губок | 24мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1855 |
| Вага | 0,022кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000023куб.м |
| Довжина | 115х26мм |
| Розмір | 5мм |
| Розмір ключа | 5мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52hrc |
| Твердість по шкалі Рокуэлла | 52 HRCHRC |
| Типи ключів | шестигранні |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-60276 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-62689 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-414 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-209 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-093 |
Характеристики
287 грн./шт
Варіанти цін
287 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT0-70485 |
| Комплектація | Склад набору: Плоскогубці комбіновані 210 мм. Длінногубци 230 мм. Діагональні кусачки 190 мм. В упаковці. |
| Кількість предметів | 3 |
| Футляр | Ні |
Характеристики
3 619 грн./шт
Варіанти цін
3 619 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1864 |
| Вага | 0,319кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000221куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | 52 HRCHRC |
| Довжина | 210*55мм |
| Розмір | 14мм |
| Розмір ключа | 14мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52hrc |
| Типи ключів | шестигранні |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | NT-0004 |
| Вага | 0,382кг |
| Матеріал | пвх |
| Матеріал рукоятки | алюмінієвий сплав |
| Об'єм | 0,001441куб.м |
| Особливості | автоповернення леза, тефлонове покриття різця, двокомпонентні ручки |
| Матеріал леза | sk5 |
| Загальна довжина | 230мм |
| Діаметр труб | 0-42мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-60274 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-62647 |
Характеристики





