| Артикул товару | UT-4160 |
| Вага | 1,200кг |
| Об'єм | 0,001710куб.м |
| Розмір | 600x25x12мм |
| Розміри | 600x25x12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT1-62621 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-398 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-51-033 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-68-953 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-481 |
Характеристики
405 грн./шт
Варіанти цін
405 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8214 |
| Вага | 0,015кг |
| Об'єм | 0,000070куб.м |
| Тип | плашка |
| Розмір | м5x0,8 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0061 |
| Вага | 0,195кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000138куб.м |
| Тип | викруткові насадки |
| Кількість | 10шт |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | ph1, sl5 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8017 |
| Вага | 1,652кг |
| Об'єм | 0,000704куб.м |
| Тип | храповий механізм під клуп, без ручки |
| Розмір | 1 1/2"; 2" |
| Розміри | 1 1/2"; 2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT16164-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT16163-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-395 |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8003 |
| Вага | 3,928кг |
| Об'єм | 0,007371куб.м |
| Тип | набір клупів |
| Кількість | 3од. |
| Розмір | 1/2"; 3/4"; 1" |
| Розміри | 1/2"; 3/4"; 1" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62hrc |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 299 грн./шт
Варіанти цін
1 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-3020 |
| Вага | 0,020кг |
| Об'єм | 0,000004куб.м |
| Довжина | 300мм |
| Застосування | для металу |
| Кількість в упаковці | 100од. |
| Довжина полотна | 300мм |
| Ширина полотна | 12.5мм |
| Кількість зубців | 24зуб/дюйм |
| Товщина полотна | 0.62мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
42 грн. /шт
49 грн.
-14%
Економія 7 грн.
Варіанти цін
42 грн. /шт
49 грн.
-14%
Економія 7 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | HT-0241 |
| Вага | 1,626кг |
| Матеріал рукоятки | фіберглас |
| Об'єм | 0,001971куб.м |
| Довжина рукоятки | 200мм |
| Загальна довжина | 310мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
369 грн./шт
Варіанти цін
369 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT16146-0 |
Характеристики
124 грн./шт
Варіанти цін
124 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT7524 |
| Тип | Магнітний тримач біт (вставок) |
| Довжина | 76мм |
| Комплектація | Магнітний тримач біт (вставок) 76 мм - 1 шт |
Характеристики
639 грн./шт
Варіанти цін
639 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8401 |
| Вага | 0,130кг |
| Об'єм | 0,000344куб.м |
| Тип | тримач для мітчиків |
| Розмір | м3 - м12 |
| Розміри | М3 - М12 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики





