| Артикул товару | STHT16178-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-54159 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT2-65155 |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3208 |
| Вага | 0,175кг |
| Об'єм | 0,000260куб.м |
| Напруга | 1000в |
| Робоча довжина | 175мм |
| Тип насадки | sl8мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
199 грн./шт
Варіанти цін
199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT1-60413 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT0-74432 |
| Матеріал | сталь високохромиста + пластик |
| Комплектація | В упаковці |
| Розміри | 300мм |
Характеристики
1 810 грн./шт
Варіанти цін
1 810 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70818 |
| Тип | набори біт |
| Кількість | 7 |
| Комплектація | Касета для Tough Case - 1 шт.;. біта PH1 - 2 шт.; біта PH2 - 3 шт.;. біта PH3 - 2 шт. |
| Тип шліца | Philips |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | Ph1 Ph2 Ph3 |
| Упаковка | касета |
Характеристики
275 грн./шт
Варіанти цін
275 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT62057-0 |
| Комплектація | Склад набору: Дві викрутки SL6.5 x 100 мм, Ph2 x 100 мм. Тримач для гвинтів. В упаковці. |
| Призначення | професійне |
| Кількість предметів | 2 |
| Футляр | немає |
Характеристики
724 грн./шт
Варіанти цін
724 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT51002-0 |
| Довжина | 340мм |
| Комплектація | Без упаковки |
| Призначення | молоток з цвяходером |
| Вага головки | 454г |
| Рукоятка | Сталева з м’якими накладками |
Характеристики
2 172 грн./шт
Варіанти цін
2 172 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-0031 |
| Вага | 0,150кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000080куб.м |
| Тип | викруткові насадки |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 25шт |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | sl3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0169 |
| Вага | 0,438кг |
| Об'єм | 0,000761куб.м |
| Розмір | 2; 2,5; 3; 3,5; 4; 4,5;мм |
| Розміри | 2; 2,5; 3; 3,5; 4; 4,5;мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
349 грн./шт
Варіанти цін
349 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT0-60329 |
Характеристики
| Артикул товару | XTHT0-62692 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-60389 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-60335 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-60308 |
Характеристики
Викрутка електрика FatMax VDE 1000V ізольована з жалом під шліц Ph2 довжиною 125 мм STANLEY 0-65-416
| Артикул товару | 0-65-416 |
Характеристики
| Артикул товару | DT70730T |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 25 |
| Комплектація | 25 штук: Біти 25 мм - Pz2x7, Pz3x1, T20x2, T25x2, T30x2, Sl6x1;. Біти 57 мм - Pz2x2, Pz3x1, Ph2x2;. Біти 85 мм -- Ph2x1, Pz2x1, T20x1;. Магнітний тримач біт за допомогою ключової і торсіонної зони;. Торцева головка DT7465;. Пластиковий кейс TOUGH CASE системи TSTAK. |
| Магнітний тримач | да |
| Тип шліца | Phillips Pozidriv Torx Slotted |
| Довжина біти | 25.57мм |
| Тип біти | Ph2 Sl6 Pz2 Pz3 T20 T25 T30 |
| Упаковка | кейс S для касет система TSTAK |
Характеристики
1 819 грн./шт
Варіанти цін
1 819 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT16150-0 |
Характеристики
258 грн./шт
Варіанти цін
258 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0143 |
| Вага | 0,300кг |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000285куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна інструментальна сталь |
| Довжина | 200мм |
| Покриття | polished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Твердість по шкалі Рокуэлла | 45-55HRC |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики





