| Артикул товару | STHT0-60427 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0231 |
| Вага | 0,500кг |
| Об'єм | 0,001485куб.м |
| Діаметр бойка | 55мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6015 |
| Вага | 0,463кг |
| Об'єм | 0,000351куб.м |
| Довжина робочої частини | 75мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Викрутка - набір FATMAX реверсивна, зі знімним утримувачем і дванадцятьма бітами STANLEY FMHT0-62690
| Артикул товару | FMHT0-62690 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-65-490 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-316 |
Характеристики
| Артикул товару | DT7802T |
| Тип | біта |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Біти 152 мм T20 - 1 шт |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 152мм |
| Тип біти | T20 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
121 грн./шт
Варіанти цін
121 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT0-60401 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT1-62620 |
Характеристики
| Артикул товару | 66-344M |
Характеристики
| Артикул товару | 0-79-153 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-54159 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-51312 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT0-74432 |
| Матеріал | сталь високохромиста + пластик |
| Комплектація | В упаковці |
| Розміри | 300мм |
Характеристики
1 810 грн./шт
Варіанти цін
1 810 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT55518-1 |
| Вага | 0.59кг |
| Довжина | 30см |
| Комплектація | В упаковці |
Характеристики
761 грн./шт
Варіанти цін
761 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT7804T |
| Тип | біта |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Біти 152 мм T30 - 1 шт |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 152мм |
| Тип біти | T30 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
121 грн./шт
Варіанти цін
121 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT62057-0 |
| Комплектація | Склад набору: Дві викрутки SL6.5 x 100 мм, Ph2 x 100 мм. Тримач для гвинтів. В упаковці. |
| Призначення | професійне |
| Кількість предметів | 2 |
| Футляр | немає |
Характеристики
724 грн./шт
Варіанти цін
724 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT16159-0 |
Характеристики





