| Артикул товару | DWHT51009-0 |
| Довжина | 355мм |
| Комплектація | Без упаковки |
| Призначення | молоток з цвяходером |
| Вага головки | 567г |
| Рукоятка | Сталева з м’якими накладками |
Характеристики
2 378 грн./шт
Варіанти цін
2 378 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT60031-0 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0180 |
| Вага | 0,400кг |
| Об'єм | 0,000614куб.м |
| Матеріал виготовлення | 8хф |
| Довжина | 250мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62hrc |
| Напрямок різу | прямі |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0102 |
| Вага | 0,283кг |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000349куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна вуглецева сталь |
| Тип | плоскогубці |
| Довжина | 180мм |
| Особливості | polished |
| Покриття | Polished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Твердість по шкалі Рокуэлла | 45-55HRC |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0099 |
| Вага | 0,215кг |
| Матеріал | гума |
| Об'єм | 0,001054куб.м |
| Тип | накладки |
| Довжина | 150мм |
| Особливості | магнітні |
| Ширина губок | 150мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT60030-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-62633 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-62632 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0058 |
| Вага | 0,740кг |
| Матеріал | чавун, сталь |
| Об'єм | 0,001602куб.м |
| Тип | слюсарні |
| Ширина захвату | 50мм |
| Ширина губок | 75мм |
| Країна-виробник | індія |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
249 грн./шт
Варіанти цін
249 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-3114 |
| Вага | 0,433кг |
| Матеріал рукоятки | надміцний пластик з гумовими накладками |
| Об'єм | 0,001695куб.м |
| Довжина | 350мм |
| Застосування | для деревини |
| Кількість зубців | 12x1" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-62691 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-411 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT51006-0 |
| Довжина | 405мм |
| Комплектація | Без упаковки |
| Призначення | молоток з цвяходером |
| Вага головки | 624г |
| Рукоятка | Сталева з м’якими накладками |
Характеристики
2 585 грн./шт
Варіанти цін
2 585 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT57530-0 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0119 |
| Вага | 0,495кг |
| Об'єм | 0,000300куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь c55 |
| Тип | кліщі сантехнічні переставні |
| Твердость за шкалою Роквелла | 45-55HRC |
| Максимальна ширина захоплення | 36мм |
| Покриття | satin finished |
| Довжина ключа | 250мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 1-65-206 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-338 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT62692-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-406 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-54157 |
Характеристики





