| Артикул товару | 0-84-008 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-7053 |
| Вага | 0,240кг |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000729куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна інструментальна сталь |
| Тип | обтискні |
| Довжина | 180мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT16149-0 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0106 |
| Вага | 0,383кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентні, прогумовані |
| Об'єм | 0,000468куб.м |
| Матеріал виготовлення | с55 сталь |
| Тип | плоскогубці професійні |
| Твердость за шкалою Роквелла | 45-55HRC |
| Довжина | 200мм |
| Особливості | satin finished |
| Покриття | Satin Finished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3220 |
| Вага | 0,042кг |
| Об'єм | 0,000093куб.м |
| Напруга | 1000в |
| Робоча довжина | 60мм |
| Тип насадки | pz0 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 1-66-039 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT0-83193 |
| Вага | 660г |
| Тип | тригерні |
| Довжина | 300мм |
| Застосування | професійне |
| Комплектація | В упаковці |
| Глибина | 83мм |
| Зусилля стяжки | 135кг |
Характеристики
1 758 грн./шт
Варіанти цін
1 758 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70813 |
| Тип | набори біт |
| Кількість | 7 |
| Комплектація | Касета для Tough Case - 1 шт;. Біта Pz1 - 1 шт;. Біта Pz2 - 2 шт;. Біта Т15 - 1 шт;. Біта Т20 - 1 шт;. Біта Т25 - 1 шт;. Біта Т30 - 1 шт |
| Тип шліца | Pozidriv TORX |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Pz1 Pz2 T15 T20 T25 T30 |
| Упаковка | касета |
Характеристики
208 грн./шт
Варіанти цін
208 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70740T |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 38 |
| Комплектація | Біти 25 мм - Ph2х3, Ph3х2, Pz1х1, Pz2х11, Pz3х3, T10х1, T15х1, T20х1, T25х1, T30х2, SL6х1, SL6-8х1;. Біти 57 мм - Ph2х1, Pz2х3, Pz3х1;. Біти 85 мм - Pz2х1;. Короткий магнітний тримач з направляючою і торсіонною зоною 1 шт;. Адаптер шестигранник 1/4 ″- квадрат 1/4″ - 1 шт;. Адаптер шестигранник 1/4 ″- квадрат 3/8″ - 1 шт;. Торцева головка DT7465 - 1 шт;. Темні захисні окуляри - 1 шт;. Кейс системи TOUGH CASE. |
| Магнітний тримач | да |
| Тип шліца | Phillips Pozidriv Torx Slotted |
| Довжина біти | 25.57мм |
| Тип біти | Ph2 Ph3 Pz1 Pz2 Pz3 Sl6 Sl8 Sl10 T10 T15 T20 T25 T30 |
| Упаковка | кейс S для касет система TSTAK |
Характеристики
2 451 грн./шт
Варіанти цін
2 451 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-0040 |
| Вага | 0,161кг |
| Матеріал рукоятки | tpr резина |
| Об'єм | 0,000130куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина | 150мм |
| Розмір | 0-34мм |
| Покриття рукоятки | термопластична гума |
| Максимальна відстань між губками | 34мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | UT-5205 |
| Вага | 0,200кг |
| Об'єм | 0,000210куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина | 150мм |
| Максимальна відстань між губками | 22мм |
| Тип кліщів | с-подібні |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-60389 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-60275 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-51910 |
Характеристики
Кліщі сантехнічні 180 мм, коване залізо 40CrV, полив’яні двошарові рукоятки, STORM INTERTOOL NT-0160
| Артикул товару | NT-0160 |
| Вага | 0,223кг |
| Об'єм | 0,000289куб.м |
| Матеріал виготовлення | 40 crv |
| Тип | кліщі сантехнічні переставні |
| Твердость за шкалою Роквелла | 50-55HRC |
| Покриття | фосфатоване |
| Довжина ключа | 180мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 50-55hrc |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-3021 |
| Вага | 0,020кг |
| Об'єм | 0,000004куб.м |
| Довжина | 300мм |
| Застосування | для металу |
| Кількість в упаковці | 100од. |
| Довжина полотна | 300мм |
| Ширина полотна | 12.5мм |
| Кількість зубців | 24зуб/дюйм |
| Товщина полотна | 0.62мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | UT-4140 |
| Вага | 0,711кг |
| Об'єм | 0,001067куб.м |
| Розмір | 400x21x11мм |
| Розміри | 400x21x11мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7387T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Pozidriv |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Pz2 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
246 грн./шт
Варіанти цін
246 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





