| Артикул товару | DWHT0-16148 |
| Матеріал | сталь високохромиста + пластик |
| Комплектація | В упаковці. 3 стамески 18,25,32 мм |
| Кількість предметів | 3 |
| Футляр | Так |
Характеристики
2 068 грн./шт
Варіанти цін
2 068 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-64-979 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-68-945 |
Характеристики
Набір викруток, 6 од. (SL3, SL5, SL6, PH0, PH1, PH2), 75-125 мм, Cr-V, Ergo-design INTERTOOL VT-2005
| Артикул товару | VT-2005 |
| Вага | 0,526кг |
| Об'єм | 0,002478куб.м |
| Матеріал рукояток | двокомпонентні, прогумовані |
| Довжина викрутки | 75, 100, 125мм |
| Тип насадок | sl3, 5, 6 мм; ph0, ph1, ph2 |
| Кількість в наборі | 6од. |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ергономічні |
| Кількість одиниць в наборі | 6од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3706 |
| Вага | 0,083кг |
| Об'єм | 0,000237куб.м |
| Кількість в упаковці | 6шт |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT82796-0 |
| Матеріал | хромованадієва сталь |
| Комплектація | В упаковці |
| Розміри | 160мм |
Характеристики
1 293 грн./шт
Варіанти цін
1 293 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT0-83140 |
| Вага | 353г |
| Тип | тригерні |
| Довжина | 300мм |
| Застосування | професійне |
| Комплектація | В упаковці |
| Глибина | 62мм |
| Зусилля стяжки | 63кг |
Характеристики
1 603 грн./шт
Варіанти цін
1 603 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70809 |
| Тип | набори біт |
| Кількість | 7 |
| Комплектація | Касета для Tough Case - 1 шт;. Біта Рh1 - 1 шт;. Біта Рh2 - 2 шт;. Біта Pz1 - 1 шт;. Біта Pz2 - 2 шт;. Біта Pz3 - 1 шт. |
| Тип шліца | Philips Pozidriv |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Ph1 Ph2 Pz1 Pz2 Pz3 |
| Упаковка | касета |
Характеристики
208 грн./шт
Варіанти цін
208 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT14675-0 |
| Довжина | 250мм |
| Комплектація | В упаковці |
Характеристики
1 774 грн./шт
Варіанти цін
1 774 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT0-60378 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-70888 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-62631 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0235 |
| Вага | 0,800кг |
| Об'єм | 0,002082куб.м |
| Діаметр бойка | 65мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0055 |
| Вага | 0,513кг |
| Матеріал | чавун, сталь |
| Об'єм | 0,000700куб.м |
| Тип | слюсарні |
| Ширина захвату | 30мм |
| Ширина губок | 40мм |
| Країна-виробник | індія |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
169 грн./шт
Варіанти цін
169 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0240 |
| Вага | 0,750кг |
| Матеріал рукоятки | фіберглас |
| Об'єм | 0,001838куб.м |
| Загальна довжина | 350мм |
| Тип молотка | молоток каменяра |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
219 грн./шт
Варіанти цін
219 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT0-60358 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-54-925 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT0-83192 |
| Вага | 580г |
| Тип | тригерні |
| Довжина | 150мм |
| Застосування | професійне |
| Комплектація | В упаковці |
| Глибина | 83мм |
| Зусилля стяжки | 135кг |
Характеристики
1 654 грн./шт
Варіанти цін
1 654 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT0-83187 |
| Вага | 1963г |
| Тип | тригерні |
| Довжина | 900мм |
| Застосування | професійне |
| Комплектація | В упаковці |
| Глибина | 95мм |
| Зусилля стяжки | 270кг |
Характеристики
3 722 грн./шт
Варіанти цін
3 722 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





