| Артикул товару | 0-64-931 |
Характеристики
159 грн./шт
Варіанти цін
159 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMHT0-64985 |
Характеристики
380 грн./шт
Варіанти цін
380 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-65-336 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-84-009 |
Характеристики
| Артикул товару | NT-0102 |
| Вага | 0,087кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентні, прогумовані |
| Об'єм | 0,000304куб.м |
| Матеріал виготовлення | с55 сталь |
| Тип | прямі |
| Довжина | 115мм |
| Особливості | satin finished |
| Покриття | Satin Finished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | UT-4175 |
| Вага | 2,313кг |
| Об'єм | 0,003000куб.м |
| Розмір | 750x30x16мм |
| Розміри | 750x30x16мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT16153-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-51909 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6043 |
| Вага | 0,800кг |
| Об'єм | 0,002970куб.м |
| Ширина губок | 95мм |
| Максимальна ширина захоплення | 70мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
549 грн./шт
Варіанти цін
549 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-89-868 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-84-007 |
Характеристики
| Артикул товару | DT70823 |
| Тип | набори біт |
| Кількість | 7 |
| Комплектація | Комплектація: касета для Tough Case - 1 шт.;. біта PZ1 - 1 шт.;. біта PZ2 - 2 шт.;. бітаT15 - 1 шт.;. біта T20 - 1 шт.;. біта T25 - 1 шт.;. біта T30 - 1 шт. |
| Тип шліца | Pozidriv TORX |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | Pz1 Pz2 T15 T20 T25 T30 |
| Упаковка | касета |
Характеристики
275 грн./шт
Варіанти цін
275 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT16179-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-62629 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT0-74431 |
| Матеріал | сталь високохромиста + пластик |
| Комплектація | В упаковці |
| Розміри | 250мм |
Характеристики
1 551 грн./шт
Варіанти цін
1 551 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0096 |
| Вага | 1,250кг |
| Матеріал | алюміній |
| Об'єм | 0,002993куб.м |
| Тип | універсальні |
| Особливості | вакуумне кріплення, кут нахилу 360° |
| Кут нахилу | 360° |
| Ширина захвату | 70мм |
| Ширина губок | 70мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
739 грн./шт
Варіанти цін
739 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0118 |
| Вага | 0,460кг |
| Об'єм | 0,000384куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь c55 |
| Тип | кліщі сантехнічні переставні |
| Твердость за шкалою Роквелла | 45-55HRC |
| Максимальна ширина захоплення | 42мм |
| Покриття | satin finished |
| Довжина ключа | 250мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики





