| Артикул товару | DT7205 |
| Тип | біта |
| Довжина | 153мм |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Біта для DCF6201 - 1 шт |
| Тип шліца | Philips |
| Номер шліца | 2 |
| Довжина біти | 153мм |
| Тип біти | Pr2 (Ph2) |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
206 грн./шт
Варіанти цін
206 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT14694-0 |
| Довжина | 235мм |
| Комплектація | В упаковці |
Характеристики
1 774 грн./шт
Варіанти цін
1 774 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMHT0-83237 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-990 |
Характеристики
| Артикул товару | DT70806 |
| Тип | набори біт |
| Кількість | 7 |
| Комплектація | Касета для Tough Case - 1 шт;. Біта H3 - 1 шт;. Біта H4 - 3 шт;. Біта H5 - 2 шт;. Біта H6 - 1 шт. |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | H3 H4 H5 H6 |
| Упаковка | касета |
Характеристики
208 грн./шт
Варіанти цін
208 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0245 |
| Вага | 5,900кг |
| Матеріал рукоятки | фіберглас |
| Об'єм | 0,010192куб.м |
| Довжина рукоятки | 840мм |
| Загальна довжина | 930мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-62-571 |
Характеристики
342 грн./шт
Варіанти цін
342 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-22-477 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT0-55529 |
| Вага | 0.39кг |
| Довжина | 25см |
| Комплектація | В упаковці |
Характеристики
1 269 грн./шт
Варіанти цін
1 269 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT57531-0 |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0006 |
| Вага | 0,121кг |
| Об'єм | 0,001109куб.м |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Кількість рядів | 4 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-0045 |
| Вага | 0,329кг |
| Матеріал рукоятки | tpr гума |
| Об'єм | 0,000736куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина | 200мм |
| Розмір | 0-38мм |
| Покриття рукоятки | термопластична гума |
| Довжина ключа | 200мм |
| Максимальна відстань між губками | 38мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | DT71522 |
| Тип | біта |
| Кількість | 25 |
| Комплектація | 25 штук |
| Тип шліца | Philips |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Ph2 |
| Упаковка | футляр для біт система TSTAK |
Характеристики
297 грн./шт
Варіанти цін
297 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70812 |
| Тип | набори біт |
| Кількість | 7 |
| Комплектація | Касета для Tough Case - 1 шт;. Біта Pz1 - 2 шт;. Біта Pz2 - 3 шт;. Біта Pz3 - 2 шт |
| Тип шліца | Pozidriv |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Pz1 Pz2 Pz3 |
| Упаковка | касета |
Характеристики
208 грн./шт
Варіанти цін
208 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT65100-0 |
| Комплектація | Склад набору: Дві викрутки SL8 x 100 мм, Ph2 x 100 мм. В упаковці. |
| Призначення | професійне |
| Кількість предметів | 2 |
| Футляр | немає |
Характеристики
827 грн./шт
Варіанти цін
827 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-3350 |
| Вага | 0,930кг |
| Об'єм | 0,004524куб.м |
| Матеріал рукояток | tpr гума |
| Довжина викрутки | 38, 50, 75, 100, 150мм |
| Тип насадок | sl2,5, sl3, sl5, sl6, sl8, ph0, ph1, ph2, ph3, t5, t6, t7, t8, t9, t10 |
| Кількість в наборі | 18од. |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Матеріал стрижня викрутки | Cr-V сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-64-978 |
Характеристики





