| Артикул товару | HT-0230 |
| Вага | 0,946кг |
| Матеріал рукоятки | фіберглас |
| Об'єм | 0,001476куб.м |
| Загальна довжина | 345мм |
| Тип молотка | молоток покрівельний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
239 грн./шт
Варіанти цін
239 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 4-87-988 |
Характеристики
Рашпіль Surform Convertible Planerfile з металевим корпусом з лезом довжиною 255 мм STANLEY 5-21-122
| Артикул товару | 5-21-122 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT82808-0 |
| Матеріал | хромованадієва сталь |
| Комплектація | В упаковці |
| Розміри | 160мм |
Характеристики
1 293 грн./шт
Варіанти цін
1 293 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT0-55524 |
| Вага | 0.4кг |
| Довжина | 25см |
| Комплектація | В упаковці |
Характеристики
1 523 грн./шт
Варіанти цін
1 523 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT7801T |
| Тип | біта |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Біти 152 мм Pz2 - 1 шт |
| Тип шліца | Pozidriv |
| Довжина біти | 152мм |
| Тип біти | Pz2 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
121 грн./шт
Варіанти цін
121 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT14673-0 |
| Довжина | 250мм |
| Комплектація | В упаковці |
Характеристики
2 301 грн./шт
Варіанти цін
2 301 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-22-469 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-68-942 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-83213 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT0-83186 |
| Вага | 1638г |
| Тип | тригерні |
| Довжина | 600мм |
| Застосування | професійне |
| Комплектація | В упаковці |
| Глибина | 95мм |
| Зусилля стяжки | 270кг |
Характеристики
3 412 грн./шт
Варіанти цін
3 412 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0150 |
| Вага | 0,065кг |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000058куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь с45 |
| Тип | діелектричні |
| Довжина | 115мм |
| Покриття | polished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Твердість по шкалі Рокуэлла | 45-55HRC |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-65-492 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-62146 |
Характеристики
1 644 грн./шт
Варіанти цін
1 644 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 5-21-103 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-62141 |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0032 |
| Вага | 0,160кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000080куб.м |
| Тип | викруткові насадки |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 25шт |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | sl4 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3022 |
| Вага | 0,020кг |
| Об'єм | 0,000011куб.м |
| Довжина | 300мм |
| Застосування | для металу |
| Кількість в упаковці | 100од. |
| Довжина полотна | 300мм |
| Ширина полотна | 12.5мм |
| Кількість зубців | 24зуб/дюйм |
| Товщина полотна | 0.62мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики





