| Артикул товару | FMHT0-75467 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-83236 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-16137 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-68-946 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-62630 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-15-122 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT0-70275 |
| Матеріал | сталь високохромиста + пластик |
| Комплектація | В упаковці |
| Розміри | 190мм |
Характеристики
1 344 грн./шт
Варіанти цін
1 344 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT0-74455 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-13-976 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-15-558_1 |
Характеристики
76 грн./шт
Варіанти цін
76 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-84-810 |
Характеристики
| Артикул товару | DT70901T |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 32 |
| Комплектація | - біти Ph1, Ph2х5, Ph3х2, Pz1, Pz2х10, Pz3х3, T15, T20, T25х2, T27, T30х3;. - адаптер під торцеві головки;. - магнітний тримач;. - футляр. |
| Магнітний тримач | да |
| Довжина біти | 25мм |
| Упаковка | футляр |
Характеристики
850 грн./шт
Варіанти цін
850 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 2-20-037 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-74362 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-89-873 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-83-067 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3708 |
| Вага | 0,129кг |
| Об'єм | 0,000510куб.м |
| Довжина | 140мм |
| Кількість в упаковці | 10шт |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-22-471 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-20-110 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT0-74274 |
| Матеріал | сталь високохромиста + пластик |
| Комплектація | В упаковці |
| Розміри | 210мм |
Характеристики
1 551 грн./шт
Варіанти цін
1 551 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





