| Артикул товару | 4-18-331 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-18-294 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-15-218 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-83-179 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-70-448 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-70-447 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT0-83194 |
| Вага | 835г |
| Тип | тригерні |
| Довжина | 600мм |
| Застосування | професійне |
| Комплектація | В упаковці |
| Глибина | 83мм |
| Зусилля стяжки | 135кг |
Характеристики
2 223 грн./шт
Варіанти цін
2 223 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-55-516 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3713 |
| Вага | 0,162кг |
| Об'єм | 0,001440куб.м |
| Довжина | 200мм |
| Форма | круглий |
| Частота насічки | 13насічок/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 1-55-504 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-15-317 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-83-033 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-55-515 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-18-328 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-20-556 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-70-450 |
Характеристики
1 810 грн./шт
Варіанти цін
1 810 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT0-54160 |
Характеристики





