| Артикул товару | 1-55-525 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-55-521 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-69-256 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT0-16063 |
| Матеріал | сталь високохромиста + пластик |
| Комплектація | В упаковці. 4 стамески 6,12,18,25 мм |
| Кількість предметів | 4 |
| Футляр | Ні |
Характеристики
3 102 грн./шт
Варіанти цін
3 102 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-3104 |
| Вага | 0,458кг |
| Матеріал рукоятки | високоміцний пластик з гумовими накладками |
| Об'єм | 0,001661куб.м |
| Довжина | 400мм |
| Застосування | для деревини |
| Кількість зубців | 7x1" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT82811-0 |
| Комплектація | Склад набору: Комбіновані плоскогубці -160 мм. Кусачки - 160 мм. Длінногубци -200 мм. В упаковці. |
| Кількість предметів | 3 |
| Футляр | Ні |
Характеристики
6 204 грн./шт
Варіанти цін
6 204 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0305 |
| Вага | 3,550кг |
| Об'єм | 0,006440куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
799 грн./шт
Варіанти цін
799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-8013 |
| Вага | 0,792кг |
| Об'єм | 0,000614куб.м |
| Тип | клуп |
| Розмір | 1 1/4" |
| Розміри | 1.25" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62hrc |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
212 грн. /шт
249 грн.
-15%
Економія 37 грн.
Варіанти цін
212 грн. /шт
249 грн.
-15%
Економія 37 грн.
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1854 |
| Вага | 0,013кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000169куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | HRC |
| Довжина | 105*24мм |
| Розмір | 24мм |
| Діаметр тросу | 4мм |
| Розмір ключа | 105x24мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | hrc |
| Типи ключів | шестигранні |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-83241 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-66-052 |
Характеристики
| Артикул товару | NT-0021 |
| Вага | 0,015кг |
| Об'єм | 0,000056куб.м |
| Сумісність | nt-0014 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT83550-1 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-83238 |
Характеристики
| Артикул товару | 5-21-102 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-62113 |
Характеристики





