| Артикул товару | DWHT51388-0 |
| Довжина | 265мм |
| Комплектація | Без упаковки |
| Призначення | професійне |
| Вага головки | 1361г |
| Рукоятка | Сталева з м’якими накладками |
Характеристики
2 326 грн./шт
Варіанти цін
2 326 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
Ножівка Jet-Cut SP довжиною 450 мм для поперечного та поздовжнього різу по деревині STANLEY 2-15-283
| Артикул товару | 2-15-283 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-83-068 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT55129-1 |
| Вага | 1.99кг |
| Довжина | 61см |
| Комплектація | Без упаковки |
Характеристики
2 792 грн./шт
Варіанти цін
2 792 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMHT0-83235 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-95-567 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-54154 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-55-099 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT0-70273 |
| Матеріал | сталь високохромиста + пластик |
| Комплектація | В упаковці |
| Розміри | 340мм |
Характеристики
1 810 грн./шт
Варіанти цін
1 810 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMHT0-83231 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT1-55010 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT82811-0 |
| Комплектація | Склад набору: Комбіновані плоскогубці -160 мм. Кусачки - 160 мм. Длінногубци -200 мм. В упаковці. |
| Кількість предметів | 3 |
| Футляр | Ні |
Характеристики
6 204 грн./шт
Варіанти цін
6 204 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-3711 |
| Вага | 0,251кг |
| Об'єм | 0,001190куб.м |
| Довжина | 200мм |
| Форма | трикутний |
| Частота насічки | 13насічок/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-84-811 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-89-904 |
Характеристики





