| Артикул товару | DT70535T |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 3 |
| Комплектація | Біти L = 57 мм 2 штуки. Магнітний тримач шурупів - 1 штука |
| Магнітний тримач | да |
| Тип шліца | Pozidriv |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | Pz2 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
305 грн./шт
Варіанти цін
305 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-12-033 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-22-486 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-22-462 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-22-450 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-83244 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-05937 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-16-262 |
Характеристики
| Артикул товару | 3-15-905 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-75408 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-12-203 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT68001-0 |
| Матеріал | сталь високохромиста + пластик |
| Комплектація | Викрутковий утримувач біт;. Десять біт: L=25 мм: SL3, SL6, PH1, PH2, SQ2. L=50 мм: SL3, SL6, PH1, PH2, SQ2. В упаковці. |
| Призначення | професійне |
| Довжина стрижня | 75мм |
| Тип шліца | Phillips Slotted Square |
Характеристики
1 241 грн./шт
Варіанти цін
1 241 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-15-446 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-20-800 |
Характеристики
| Артикул товару | 2-15-599 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT20369-1 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-17-755 |
Характеристики





