| Артикул товару | PT-2203 |
| Вага | 0,043кг |
| Об'єм | 0,000042куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | шарнір поворотний |
| Різьба | внутрішня 1/4", на шланг 12 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Тип фітинга | шарнір поворотний |
| З'єднання | різьба 1/4", "ялинка" на шланг 12 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2397 |
| Вага | 0,035кг |
| Об'єм | 0,000105куб.м |
| Тип | цангове з'єднання пряме |
| Особливості | з регулятором |
| Діаметр шланга | 8*8мм |
| Робочий тиск | 1-10атм. |
| Тип фітинга | цангове з'єднання пряме |
| З'єднання | на шланг 8*8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2374 |
| Вага | 0,025кг |
| Об'єм | 0,000070куб.м |
| Тип | цангове з'єднання Y-подібне |
| Діаметр шланга | 12мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання y-подібне |
| З'єднання | на шланги 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2376 |
| Вага | 0,020кг |
| Об'єм | 0,000049куб.м |
| Тип | цангове з'єднання Y-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланги 6*6 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання y-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 6*6 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2333 |
| Вага | 0,027кг |
| Об'єм | 0,000049куб.м |
| Тип | цангове з'єднання L-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/4“, на шланг 10 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання l-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 10 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2202 |
| Вага | 0,041кг |
| Об'єм | 0,000036куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | шарнір поворотний |
| Різьба | внутрішня 1/4", на шланг 10 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Тип фітинга | шарнір поворотний |
| З'єднання | різьба 1/4", "ялинка" на шланг 10 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2371 |
| Вага | 0,035кг |
| Об'єм | 0,000070куб.м |
| Тип | цангове з'єднання Y-подібне |
| Діаметр шланга | 6мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання y-подібне |
| З'єднання | на шланги 6мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-5848 |
| Вага | 0,850кг |
| Об'єм | 0,000701куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | перехідник |
| Різьба внутрішня | 1/4" |
| Тип фітинга | перехідник |
| З'єднання | внутрішня різьба 1/4" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
899 грн./шт
Варіанти цін
899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-5020 |
| Вага | 0,015кг |
| Об'єм | 0,000032куб.м |
| Тип фітинга | зливний клапан |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2332 |
| Вага | 0,018кг |
| Об'єм | 0,000037куб.м |
| Тип | цангове з'єднання L-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланг 8 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання l-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 8 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2300 |
| Вага | 0,014кг |
| Об'єм | 0,000025куб.м |
| Тип | цангове з'єднання |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланг 4 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 4 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2210 |
| Вага | 0,044кг |
| Об'єм | 0,000036куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | шарнір поворотний |
| Різьба | внутрішня 1/4", зовнішня 1/4" |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Тип фітинга | шарнір поворотний |
| З'єднання | різьба 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1817 |
| Вага | 0,086кг |
| Об'єм | 0,000202куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Різьба зовнішня | 1/2" |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2377 |
| Вага | 0,020кг |
| Об'єм | 0,000049куб.м |
| Тип | цангове з'єднання Y-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланги 8*8 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання y-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 8*8 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2363 |
| Вага | 0,040кг |
| Об'єм | 0,000089куб.м |
| Тип | цангове з'єднання T-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/2", на шланги 10*10 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання t-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2", на шланг 10*10 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2354 |
| Вага | 0,040кг |
| Об'єм | 0,000105куб.м |
| Тип | цангове з'єднання T-подбіне |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланги 12*12 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання t-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланги 12*12 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2350 |
| Вага | 0,015кг |
| Об'єм | 0,000049куб.м |
| Тип | цангове з'єднання T-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланги 4*4 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання t-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 4*4 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2209 |
| Вага | 0,045кг |
| Об'єм | 0,000042куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | шарнір поворотний |
| Різьба | внутнішня 1/4" |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Тип фітинга | шарнір поворотний |
| З'єднання | різьба 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2204 |
| Вага | 0,037кг |
| Об'єм | 0,000042куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | шарнір поворотний |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланг 6 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Тип фітинга | шарнір поворотний |
| З'єднання | різьба 1/4", "ялинка" на шланг 6 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2391 |
| Вага | 0,007кг |
| Об'єм | 0,000056куб.м |
| Тип | цангове з'єднання пряме |
| Діаметр шланга | 6*6мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання пряме |
| З'єднання | на шланги 6*6мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
10 грн./шт
Варіанти цін
10 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
