| Артикул товару | PT-1707 |
| Вага | 0,550кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,002547куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліуретан |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 5,5x8мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
254 грн. /шт
299 грн.
-15%
Економія 45 грн.
Варіанти цін
254 грн. /шт
299 грн.
-15%
Економія 45 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | PT-1891 |
| Вага | 0,080кг |
| Об'єм | 0,000438куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | кран шаровий |
| Різьба | внутрішня 1/4", на шланг 12 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10бар |
| Призначення | для повітряних магістралей |
| Тип фітинга | кран шаровий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2324 |
| Вага | 0,026кг |
| Об'єм | 0,000040куб.м |
| Тип | цангове з'єднання L-подібне |
| Діаметр шланга | 12*12мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання l-подібне |
| З'єднання | 12*12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0136 |
| Вага | 0,873кг |
| Об'єм | 0,003827куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1.8мм |
| Робочий тиск | до 1.5атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 170-200л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2390 |
| Вага | 0,006кг |
| Об'єм | 0,000025куб.м |
| Тип | цангове з'єднання пряме |
| Діаметр шланга | 4*4мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання пряме |
| З'єднання | на шланги 4*4мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0109 |
| Вага | 0,936кг |
| Об'єм | 0,003827куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1.4мм |
| Робочий тиск | до 3атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 230-300л/хв |
| Матеріал бачка | метал |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1855 |
| Вага | 0,350кг |
| Об'єм | 0,000465куб.м |
| Максимальний тиск | 10бар |
| Вхідний повітряний отвір | 1/4" |
| Тип фітинга | розгалуджувач |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2106 |
| Вага | 0,090кг |
| Об'єм | 0,000526куб.м |
| Тип | hvlp ii |
| Сумісність | pt-0128 |
| Діаметр форсунки | 1.0мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2365 |
| Вага | 0,010кг |
| Об'єм | 0,000012куб.м |
| Тип | цангове з'єднання Х-подібне |
| Діаметр шланга | 4мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання х-подібне |
| З'єднання | на шланги 4 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2349 |
| Вага | 0,027кг |
| Об'єм | 0,000056куб.м |
| Тип | цангове з'єднання T-подібне |
| Діаметр шланга | 12мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання t-подібне |
| З'єднання | на шланг 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1716 |
| Вага | 0,960кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,004253куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліуретан |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 8х12мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0904 |
| Вага | 1,030кг |
| Об'єм | 0,000881куб.м |
| Швидкість обертання | 2500об/хв |
| Діаметр шланга | 8-10мм |
| Патрон | 1.5-10мм |
| Робочий тиск | до 6атм. |
| Витрата повітря | 170л/хв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
999 грн./шт
Варіанти цін
999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-2201 |
| Вага | 0,039кг |
| Об'єм | 0,000042куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | шарнір поворотний |
| Різьба | внутрішня 1/4", на шланг 8 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Тип фітинга | шарнір поворотний |
| З'єднання | різьба 1/4", "ялинка" на шланг 8 мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
109 грн./шт
Варіанти цін
109 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-2312 |
| Вага | 0,028кг |
| Об'єм | 0,000010куб.м |
| Тип | цангове з'єднання |
| Різьба | зовнішня 1/2", на шланг 8 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2", на шланг 8 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1850 |
| Вага | 0,092кг |
| Об'єм | 0,000486куб.м |
| Різьба | 1/4" |
| Максимальний тиск | 10бар |
| Вхідний повітряний отвір | 1/4" |
| Тип фітинга | розгалужувач |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0902 |
| Вага | 1,246кг |
| Об'єм | 0,001720куб.м |
| Швидкість обертання | 1800об/хв |
| Діаметр шланга | 8-10мм |
| Патрон | 1.5-10мм |
| Робочий тиск | до 6атм. |
| Витрата повітря | 170л/хв |
| Наявність реверсу | так |
| Покриття рукоятки | гума |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
999 грн./шт
Варіанти цін
999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-2399 |
| Вага | 0,060кг |
| Об'єм | 0,000096куб.м |
| Тип | цангове з'єднання пряме |
| Особливості | з регулятором |
| Діаметр шланга | 12*12 |
| Робочий тиск | 1-10атм. |
| Тип фітинга | цангове з'єднання пряме |
| З'єднання | на шланг 12*12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2331 |
| Вага | 0,016кг |
| Об'єм | 0,000025куб.м |
| Тип | цангове з'єднання L-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланг 6 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання l-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 6 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1732 |
| Вага | 4,550кг |
| Матеріал | гумовий, армований |
| Об'єм | 0,008467куб.м |
| Довжина шлангу | 20м |
| Діаметр шланга | 8x15мм |
| Робочий тиск | до 20атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -30°с до + 60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2004 |
| Вага | 0,043кг |
| Об'єм | 0,000270куб.м |
| Сумісність | підходить до pt- 0204, pt- 0205, pt- 0210, pt- 0211 |
| Діаметр форсунки | 1.5мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
89 грн./шт
Варіанти цін
89 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення















