| Артикул товару | PT-1882 |
| Вага | 0,069кг |
| Об'єм | 0,000438куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | кран шаровий |
| Різьба | зовнішня 1/4" |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10бар |
| Призначення | для повітряних магістралей |
| Тип фітинга | кран шаровий |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варіанти цін
79 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-0504 |
| Вага | 0,275кг |
| Об'єм | 0,001074куб.м |
| Тип | пістолет для підкачування коліс |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Робочий тиск | до 10атм. |
| Витрата повітря | 85-200л/хв |
| Максимальний тиск | 10-12бар |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
249 грн./шт
Варіанти цін
249 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-0802 |
| Вага | 0,175кг |
| Об'єм | 0,000513куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Матеріал корпусу | метал |
| Робочий тиск | до 12атм. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0101 |
| Вага | 0,400кг |
| Об'єм | 0,001826куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 125мл |
| Діаметр форсунки | 0.8мм |
| Робочий тиск | до 3атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | до 230л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0202 |
| Вага | 0,633кг |
| Об'єм | 0,003125куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 400мл |
| Діаметр форсунки | 1.5мм |
| Робочий тиск | до 5атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 130-190л/хв |
| Матеріал бачка | метал |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1852 |
| Вага | 0,270кг |
| Об'єм | 0,000698куб.м |
| Максимальний тиск | 10бар |
| Вхідний повітряний отвір | 1/4" |
| Тип фітинга | розгалуджувач |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1887 |
| Вага | 0,076кг |
| Об'єм | 0,000438куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | кран шаровий |
| Різьба | внутрішня 1/4", на шланг 8 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10бар |
| Призначення | для повітряних магістралей |
| Тип фітинга | кран шаровий |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варіанти цін
79 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-2614 |
| Вага | 0,096кг |
| Об'єм | 0,000640куб.м |
| Сумісність | pt-0163, pt-0164, pt-0168 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1906 |
| Вага | 0,214кг |
| Об'єм | 0,001985куб.м |
| Різьба | м16х1,5 |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Різьба внутрішня | М16х1,5 |
| Матеріал бачка | метал |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1866 |
| Вага | 0,085кг |
| Об'єм | 0,000235куб.м |
| Діаметр шланга | 6мм |
| Тип фітинга | розгалуджувач |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1421 |
| Вага | 0,352кг |
| Об'єм | 0,000858куб.м |
| Тип | лубрикатор |
| Робоча температура | 5-60°с |
| Діаметр шланга | 8-12мм |
| Робочий тиск | 0.5-10атм. |
| Температура зовнішнього середовища | 5-60°С |
| Діаметр різьби | 1/2" |
| Рекомендоване масло | iso vg 32 |
| Пропускна здатність | до 1200л/хв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
429 грн./шт
Варіанти цін
429 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-5015 |
| Вага | 1,600кг |
| Об'єм | 0,001800куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Різьба внутрішня | 1/4" |
| Тип фітинга | наконечник |
| З'єднання | внутрішня різьба 1/4" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
2 499 грн./шт
Варіанти цін
2 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-2200 |
| Вага | 0,040кг |
| Об'єм | 0,000042куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | шарнір поворотний |
| Різьба | внутрішня 1/4", на шланг 6 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Тип фітинга | шарнір поворотний |
| З'єднання | різьба 1/4", "ялинка" на шланг 6 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1505 |
| Вага | 2,255кг |
| Об'єм | 0,015652куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600; 125мл |
| Діаметр форсунки | 0.8; 1,3; 1,7мм |
| Робочий тиск | до 3атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Матеріал бачка | метал/пластик |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1718 |
| Вага | 1,750кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,009882куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліуретан |
| Довжина шлангу | 20м |
| Діаметр шланга | 8х12мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1302 |
| Вага | 1,620кг |
| Об'єм | 0,001877куб.м |
| Частота удару | 4500уд/хв |
| Енергія удару | 4дж |
| Діаметр шланга | 8-10мм |
| Комплектація | 4 насадки по 150 мм |
| Робочий тиск | до 6атм. |
| Витрата повітря | 150л/хв |
| Підключення повітря | внутрішня різьба 1/4" |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0138 |
| Вага | 0,840кг |
| Об'єм | 0,003827куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1,3мм |
| Робочий тиск | до 2атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 170-200л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1792 |
| Вага | 0,897кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,004512куб.м |
| Тип | шланг спіральний |
| Особливості | з поворотним шарніром |
| Довжина шлангу | 20м |
| Діаметр шланга | 5,5x8мм |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2347 |
| Вага | 0,010кг |
| Об'єм | 0,000087куб.м |
| Тип | цангове з'єднання T-подібне |
| Діаметр шланга | 8мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання t-подібне |
| З'єднання | на шланг 8мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
15 грн./шт
Варіанти цін
15 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-0143 |
| Вага | 0,964кг |
| Об'єм | 0,007144куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1,3мм |
| Робочий тиск | до 1,5атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 170-200л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 999 грн./шт
Варіанти цін
1 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення















