| Артикул товару | PT-2101 |
| Вага | 0,225кг |
| Об'єм | 0,000071куб.м |
| Кількість в упаковці | 10шт |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1401 |
| Вага | 0,344кг |
| Об'єм | 0,000809куб.м |
| Тип | фільтр очищення повітря |
| Робоча температура | 5-60°с |
| Діаметр шланга | 8-12мм |
| Робочий тиск | до 10атм. |
| Рівень фільтрації | до 20мкм |
| Матеріал фільтра | спінений метал |
| Діаметр різьби | 1/2" |
| Пропускна здатність | до 1200л/хв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-0804 |
| Вага | 0,209кг |
| Об'єм | 0,000527куб.м |
| Довжина | 120мм |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Робочий тиск | до 12атм. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1797 |
| Вага | 1,400кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,007842куб.м |
| Тип | шланг спіральний |
| Особливості | з поворотним шарніром |
| Довжина шлангу | 15м |
| Діаметр шланга | 8x12мм |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
899 грн./шт
Варіанти цін
899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-2334 |
| Вага | 0,035кг |
| Об'єм | 0,000054куб.м |
| Тип | цангове з'єднання L-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланг 12 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання l-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 12 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0708 |
| Вага | 0,800кг |
| Об'єм | 0,007791куб.м |
| Тип | пістолет піскоструминний |
| Діаметр шланга | 3/4" |
| Діаметр форсунки | 4,5, 5, 6, 7мм |
| Робочий тиск | 4-8атм. |
| Витрата повітря | 320-400л/хв |
| Тип подачі | через шланг 3/4" |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1793 |
| Вага | 0,800кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,003946куб.м |
| Тип | шланг спіральний |
| Особливості | з поворотним шарніром |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 6,5x10мм |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
599 грн./шт
Варіанти цін
599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-2389 |
| Вага | 0,045кг |
| Об'єм | 0,000114куб.м |
| Тип | цангове з'єднання Y-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/2", на шланги 12*12 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання y-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2", на шланг 12*12 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0107 |
| Вага | 0,940кг |
| Об'єм | 0,003827куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 1000мл |
| Діаметр форсунки | 1.3мм |
| Робочий тиск | до 3атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 230-300л/хв |
| Матеріал бачка | метал |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0520 |
| Вага | 0,675кг |
| Об'єм | 0,003221куб.м |
| Тип | пістолет для підкачування коліс професійний |
| Діапазон вимірювання | 1-16бар |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Робочий тиск | до 16атм. |
| Гарантія | 3 роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
899 грн./шт
Варіанти цін
899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1435 |
| Вага | 0,590кг |
| Об'єм | 0,001350куб.м |
| Тип | професійний блок підготовки повітря |
| Робоча температура | від -10 до +50°с |
| Робочий тиск | 0-16атм. |
| Рівень фільтрації | 5мкм |
| Матеріал фільтра | синтетичне волокно |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Рекомендоване масло | iso vg 32 |
| Пропускна здатність | до 850л/хв |
| Гарантія | 6міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 499 грн./шт
Варіанти цін
1 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1790 |
| Вага | 0,600кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,001836куб.м |
| Тип | шланг спіральний |
| Особливості | з поворотним шарніром |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 5,5х8мм |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
499 грн./шт
Варіанти цін
499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-0211 |
| Вага | 0,790кг |
| Об'єм | 0,005382куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 1000мл |
| Діаметр форсунки | 1.5мм |
| Робочий тиск | до 5атм. |
| Розташування бачка | нижнє |
| Витрата повітря | 130-190л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1708 |
| Вага | 0,720кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,002646куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліуретан |
| Довжина шлангу | 15м |
| Діаметр шланга | 5,5x8мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1431 |
| Вага | 0,354кг |
| Об'єм | 0,001185куб.м |
| Тип | блок підготовки повітря |
| Робоча температура | 5-60°с |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Робочий тиск | 0-12атм. |
| Витрата повітря | до 400л/хв |
| Рівень фільтрації | 20мкм |
| Матеріал фільтра | спінений метал |
| Температура зовнішнього середовища | 5-60°С |
| Регулятор тиску | 0-12атм. |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Рекомендоване масло | iso vg 32 |
| Пропускна здатність | до 400л/хв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1857 |
| Вага | 0,570кг |
| Об'єм | 0,000645куб.м |
| Максимальний тиск | 10бар |
| Вхідний повітряний отвір | 1/4" |
| Тип фітинга | розгалуджувач |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1892 |
| Вага | 0,086кг |
| Об'єм | 0,000438куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | кран шаровий |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланг 12 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10бар |
| Призначення | для повітряних магістралей |
| Тип фітинга | кран шаровий |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варіанти цін
79 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-2107 |
| Вага | 0,070кг |
| Об'єм | 0,000526куб.м |
| Тип | lvmp |
| Сумісність | pt-0129 |
| Діаметр форсунки | 0.8мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
199 грн./шт
Варіанти цін
199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-2000 |
| Вага | 0,260кг |
| Об'єм | 0,000819куб.м |
| Кількість в наборі | 3од. |
| Сумісність | pt-0102, pt-0103, pt-0104, pt-0106, pt-0107, pt-0108, pt-0109, pt-0110, pt-0117, pt-0118, pt-0119, pt-0120, pt-0125 |
| Діаметр форсунки | 1.3мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1882 |
| Вага | 0,069кг |
| Об'єм | 0,000438куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | кран шаровий |
| Різьба | зовнішня 1/4" |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10бар |
| Призначення | для повітряних магістралей |
| Тип фітинга | кран шаровий |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варіанти цін
79 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення















