| Артикул товару | PT-0707 |
| Вага | 0,700кг |
| Об'єм | 0,006160куб.м |
| Матеріал виготовлення | метал |
| Тип | пістолет піскоструйний |
| Об'єм бачка | 1000мл |
| Діаметр форсунки | 6мм |
| Робочий тиск | 4-8атм. |
| Витрата повітря | 320-400л/хв |
| Тип подачі | гравітаційний |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1903 |
| Вага | 0,112кг |
| Об'єм | 0,000619куб.м |
| Різьба | m14x1 |
| Об'єм бачка | 125мл |
| Різьба внутрішня | M14x1 |
| Матеріал бачка | метал |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1418 |
| Вага | 0,956кг |
| Об'єм | 0,002349куб.м |
| Тип | професійний фільтр для очищення повітря |
| Робоча температура | від -10 до +50°с |
| Робочий тиск | від 0,5 до 10, макс. 16бар |
| Рівень фільтрації | 5мкм |
| Матеріал фільтра | синтетичне волокно |
| Діаметр різьби | 1/2" |
| Пропускна здатність | до 2500л/хв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1801 |
| Вага | 0,086кг |
| Об'єм | 0,000243куб.м |
| Матеріал виготовлення | нержавіюча сталь |
| Діаметр шланга | 6мм |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | "ялинка" на шланг 6мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1429 |
| Вага | 0,326кг |
| Об'єм | 0,000641куб.м |
| Тип | професійний редуктор |
| Робоча температура | від -10 до +50°с |
| Робочий тиск | 1-16бар |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Пропускна здатність | 1600л/хв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
499 грн./шт
Варіанти цін
499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1427 |
| Вага | 0,765кг |
| Об'єм | 0,001283куб.м |
| Тип | професійний редуктор |
| Робоча температура | від -10 до +50°с |
| Робочий тиск | 1-16бар |
| Діаметр різьби | 3/4" |
| Пропускна здатність | до 4500л/хв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1752 |
| Вага | 1,385кг |
| Матеріал | високоякісний поліуретан |
| Об'єм | 0,004565куб.м |
| Довжина шлангу | 100м |
| Діаметр шланга | 2.5*4мм |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | ні |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1503 |
| Вага | 0,390кг |
| Об'єм | 0,001183куб.м |
| Довжина шлангу | 1.5м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 60мл |
| Діаметр форсунки | 0.3мм |
| Робочий тиск | 1-3.5бар |
| Розташування бачка | нижнє |
| Витрата повітря | до 60л/хв |
| Кількість бачків | 2од. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
349 грн./шт
Варіанти цін
349 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1709 |
| Вага | 0,850кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,004416куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліуретан |
| Довжина шлангу | 20м |
| Діаметр шланга | 5,5x8мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1508 |
| Вага | 0,500кг |
| Об'єм | 0,004536куб.м |
| Кількість в наборі | 3од. |
| Кількість одиниць в наборі | 3од. |
| Довжина шлангу | 5м |
| Діаметр шланга | 8x5мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0102 |
| Вага | 1,093кг |
| Об'єм | 0,004434куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1.3мм |
| Робочий тиск | до 3атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 230-300л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2125 |
| Вага | 0,134кг |
| Об'єм | 0,000620куб.м |
| Сумісність | з рт -1006 |
| Діаметр тросу | 125мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0801 |
| Вага | 0,214кг |
| Об'єм | 0,000812куб.м |
| Довжина | 210мм |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Матеріал корпусу | метал |
| Робочий тиск | до 12атм. |
| Наконечник | 21см |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0501 |
| Вага | 0,167кг |
| Об'єм | 0,000840куб.м |
| Тип | манометр |
| Підсвічування | є |
| Діапазон вимірювання | kpa, pci, bar, кг/с |
| Різьба | 1/4" |
| Максимальний тиск | 10бар |
| Батарея | елемент ааа, 2од. |
| Гарантія | 6міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1705 |
| Вага | 0,585кг |
| Матеріал | пвх |
| Об'єм | 0,009216куб.м |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Довжина шлангу | 20м |
| Діаметр шланга | 6x8мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1104 |
| Вага | 15,000кг |
| Об'єм | 0,025760куб.м |
| Швидкість обертання | 3900об/хв |
| Діаметр шланга | 1/2" |
| Максимальне зусилля | 2200нм |
| Квадрат | 1" |
| Робочий тиск | до 8атм. |
| Витрата повітря | 1100л/хв |
| Вхідний повітряний отвір | 1/2" |
| Наявність реверсу | да |
| Максимальний діаметр болта | 38мм |
| Квадратний хвостовик | 1" |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2600 |
| Вага | 0,013кг |
| Об'єм | 0,000115куб.м |
| Сумісність | pt-0163, pt-0164, pt-0168 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0205 |
| Вага | 0,605кг |
| Об'єм | 0,003383куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1.5мм |
| Робочий тиск | до 5атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 130-190л/хв |
| Матеріал бачка | метал |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1791 |
| Вага | 0,784кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,002772куб.м |
| Тип | шланг спіральний |
| Особливості | з поворотним шарніром |
| Довжина шлангу | 15м |
| Діаметр шланга | 5,5x8мм |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1836 |
| Вага | 0,050кг |
| Об'єм | 0,000270куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Тип | відповідна частина до швидкороз'ємного з'єднання |
| Сумісність | pt-1710, pt-1711, pt-1712, pt-1713 |
| Інше | для шлангів: Ø внутрішній 6-7мм, Ø зовнішній 10 мм |
| Тип фітинга | перехідник до швидкороз'ємного з'єднання |
| З'єднання | для шлангів: ø внутрішній 6-7мм, ø зовнішній 10 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики















