| Артикул товару | PT-1101 |
| Вага | 4,066кг |
| Об'єм | 0,006760куб.м |
| Швидкість обертання | 7000об/хв |
| Кількість одиниць в наборі | 17од. |
| Діаметр шланга | 8-10мм |
| Максимальне зусилля | 345нм |
| Квадрат | 1/2" |
| Робочий тиск | до 6атм. |
| Витрата повітря | 260л/хв |
| Вхідний повітряний отвір | 1/2" |
| Наявність реверсу | да |
| Покриття рукоятки | гума |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1502 |
| Вага | 2,100кг |
| Об'єм | 0,012363куб.м |
| Кількість в наборі | 5од. |
| Довжина шлангу | 5 м, піральний поліуретановий |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Діаметр форсунки | 1.5мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0710 |
| Вага | 0,025кг |
| Об'єм | 0,000171куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
42 грн. /шт
49 грн.
-14%
Економія 7 грн.
Варіанти цін
42 грн. /шт
49 грн.
-14%
Економія 7 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | PT-1501 |
| Вага | 2,000кг |
| Об'єм | 0,012363куб.м |
| Кількість в наборі | 5од. |
| Довжина шлангу | 5 м, спіральний pvc |
| Діаметр шланга | 6x8мм |
| Діаметр форсунки | 1.5мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1110 |
| Вага | 2,690кг |
| Об'єм | 0,004595куб.м |
| Швидкість обертання | 160об/хв |
| Діаметр шланга | 8-10мм |
| Максимальне зусилля | 69нм |
| Квадрат | 1/2" |
| Робочий тиск | до 6.3 бар |
| Витрата повітря | 120л/хв |
| Вхідний повітряний отвір | 1/2" |
| Наявність реверсу | да |
| Покриття рукоятки | гума |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1201 |
| Вага | 1,970кг |
| Об'єм | 0,004433куб.м |
| Швидкість обертання | 11000об/хв |
| Робочий тиск | до 6атм. |
| Витрата повітря | 140л/хв |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1007 |
| Вага | 1,730кг |
| Об'єм | 0,005742куб.м |
| Швидкість обертання | 9000об/хв |
| Тип | ексцентрикова (орбітальна) шліфмашина |
| Діаметр шланга | 9мм |
| Діаметр круга | 150мм |
| Робочий тиск | до 6.3атм. |
| Витрата повітря | 340л/хв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1422 |
| Вага | 0,200кг |
| Об'єм | 0,000738куб.м |
| Тип | редуктор |
| Робоча температура | 0-60°с |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Робочий тиск | 0-10бар |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Пропускна здатність | 400л/хв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1720 |
| Вага | 2,020кг |
| Матеріал | гумовий, армований |
| Об'єм | 0,003666куб.м |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 6x13мм |
| Робочий тиск | до 20атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -30°с до + 60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1506 |
| Вага | 0,494кг |
| Об'єм | 0,001890куб.м |
| Кількість в наборі | 3од. |
| Довжина шлангу | 5м |
| Діаметр шланга | 6x4мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1111 |
| Вага | 1,275кг |
| Об'єм | 0,000891куб.м |
| Швидкість обертання | 160об/хв |
| Діаметр шланга | 8-10мм |
| Максимальне зусилля | 69нм |
| Квадрат | 1/2" |
| Робочий тиск | 6-10атм. |
| Вхідний повітряний отвір | 1/2" |
| Наявність реверсу | да |
| Покриття рукоятки | гума |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1425 |
| Вага | 0,331кг |
| Об'єм | 0,000748куб.м |
| Тип | редуктор |
| Робоча температура | від -10 до +50°с |
| Різьба | 1/4" |
| Робочий тиск | 0,5-8бар |
| Максимальний тиск | 8бар |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Пропускна здатність | 850л/хв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1420 |
| Вага | 0,090кг |
| Об'єм | 0,000287куб.м |
| Тип | лубрикатор |
| Робоча температура | 5-60°с |
| Діаметр шланга | 6-10мм |
| Робочий тиск | 0.5-10атм. |
| Температура зовнішнього середовища | 5-60°С |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Рекомендоване масло | iso vg 32 |
| Пропускна здатність | до 400л/хв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
249 грн./шт
Варіанти цін
249 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1612 |
| Вага | 2,000кг |
| Об'єм | 0,005639куб.м |
| Діаметр шланга | от 6мм |
| Сумісність | скоби/цвяхи |
| Робочий тиск | 4-7атм. |
| Витрата повітря | від 0,4 л на кріплення |
| Ширина скоби | 5,7мм |
| Висота скоби | 16-40мм |
| Висота цвяху | 15-50мм |
| Покриття рукоятки | гума |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0404 |
| Вага | 2,069кг |
| Об'єм | 0,015795куб.м |
| Тип | ківш штукатурний пневматичний |
| Робочий тиск | 5-6атм. |
| Витрата повітря | 400л/хв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1103 |
| Вага | 2,980кг |
| Об'єм | 0,004320куб.м |
| Швидкість обертання | 7500об/хв |
| Діаметр шланга | 3/8" |
| Максимальне зусилля | 576нм |
| Квадрат | 1/2" |
| Робочий тиск | до 6атм. |
| Витрата повітря | 230л/хв |
| Наявність реверсу | да |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0803 |
| Вага | 0,198кг |
| Об'єм | 0,000676куб.м |
| Довжина | 80мм |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Матеріал корпусу | метал |
| Робочий тиск | до 12атм. |
| Наконечник | 8см |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1003 |
| Вага | 0,975кг |
| Об'єм | 0,002999куб.м |
| Швидкість обертання | 25000об/хв |
| Діаметр шланга | 8-10мм |
| Комплектація | 10 шліфувальних каменів + пластиковий чемодан |
| Робочий тиск | до 6атм. |
| Витрата повітря | 115л/хв |
| Цанговий затиск | 6; 3мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0503 |
| Вага | 0,338кг |
| Об'єм | 0,001648куб.м |
| Тип | пістолет для підкачування коліс |
| Довжина шлангу | 360мм |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Робочий тиск | до 10атм. |
| Витрата повітря | 85-200л/хв |
| Максимальний тиск | 10-12бар |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1202 |
| Вага | 1,778кг |
| Об'єм | 0,003675куб.м |
| Швидкість обертання | 11000об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Діаметр шланга | 8-10мм |
| Діаметр круга | 125мм |
| Робочий тиск | до 6атм. |
| Витрата повітря | 140л/хв |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
2 199 грн./шт
Варіанти цін
2 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення















