| Артикул товару | PT-1715 |
| Вага | 0,538кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,002276куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліуретан |
| Довжина шлангу | 5м |
| Діаметр шланга | 8х12мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0125 |
| Вага | 0,923кг |
| Об'єм | 0,004439куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 2,5мм |
| Робочий тиск | до 3атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 230-300л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Вхідний повітряний отвір | 1/4" |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1763 |
| Вага | 2,752кг |
| Матеріал | армований гібридний |
| Об'єм | 0,008410куб.м |
| Довжина шлангу | 30м |
| Діаметр шланга | 6*11мм |
| Робочий тиск | до 20бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -20 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
899 грн./шт
Варіанти цін
899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-2378 |
| Вага | 0,033кг |
| Об'єм | 0,000056куб.м |
| Тип | цангове з'єднання Y-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланги 10*10 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання y-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 10*10 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0104 |
| Вага | 0,870кг |
| Об'єм | 0,006019куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1.4мм |
| Робочий тиск | до 3атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 230-300л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1809 |
| Вага | 0,093кг |
| Об'єм | 0,000234куб.м |
| Матеріал виготовлення | нержавіюча сталь |
| Різьба внутрішня | 3/8" |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | внутрішня різьба 3/8" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1712 |
| Вага | 1,200кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,004985куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліуретан |
| Довжина шлангу | 15м |
| Діаметр шланга | 6,5x10мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2208 |
| Вага | 0,038кг |
| Об'єм | 0,000042куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | шарнір поворотний |
| Різьба | зовнішня 1/4" |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Тип фітинга | шарнір поворотний |
| З'єднання | різьба 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2618 |
| Вага | 0,097кг |
| Об'єм | 0,000640куб.м |
| Сумісність | pt-0163, pt-0164, pt-0168 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0117 |
| Вага | 0,888кг |
| Об'єм | 0,003827куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1,3мм |
| Робочий тиск | до 3атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 230-300л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Вхідний повітряний отвір | 1/4" |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2105 |
| Вага | 0,066кг |
| Об'єм | 0,000560куб.м |
| Тип | hvlp іі |
| Сумісність | pt-0128 |
| Діаметр форсунки | 0,8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2613 |
| Вага | 0,095кг |
| Об'єм | 0,000640куб.м |
| Сумісність | pt-0163, pt-0164, pt-0168 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1802 |
| Вага | 0,083кг |
| Об'єм | 0,000054куб.м |
| Матеріал виготовлення | нержавіюча сталь |
| Діаметр шланга | 8мм |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | "ялинка" на шланг 8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1870 |
| Вага | 0,018кг |
| Об'єм | 0,000005куб.м |
| Тип фітинга | заглушка |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2006 |
| Вага | 0,044кг |
| Об'єм | 0,000270куб.м |
| Сумісність | підходить до pt- 0204, pt- 0205, pt- 0210, pt- 0211 |
| Діаметр форсунки | 2.0мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варіанти цін
89 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-0110 |
| Вага | 0,860кг |
| Об'єм | 0,003827куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1.5мм |
| Робочий тиск | до 3атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 230-300л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1885 |
| Вага | 0,076кг |
| Об'єм | 0,000438куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | кран шаровий |
| Різьба | внутрішня 1/4", на шланг 6 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10бар |
| Призначення | для повітряних магістралей |
| Тип фітинга | кран шаровий |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варіанти цін
79 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-2313 |
| Вага | 0,025кг |
| Об'єм | 0,000125куб.м |
| Тип | цангове з'єднання |
| Різьба | зовнішня 1/2", на шланг 10 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2", на шланг 10 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0103 |
| Вага | 0,882кг |
| Об'єм | 0,003918куб.м |
| Тип | HVLP |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1.4мм |
| Робочий тиск | до 3атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 230-300л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1843 |
| Вага | 0,014кг |
| Об'єм | 0,000035куб.м |
| Матеріал виготовлення | хромована сталь |
| Діаметр шланга | 6мм |
| Резьба внешняя | 1/4" |
| Тип фітинга | перехідник |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 6мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики















