| Артикул товару | PT-1772 |
| Вага | 3,554кг |
| Матеріал | армований гібридний |
| Об'єм | 0,008831куб.м |
| Довжина шлангу | 20м |
| Діаметр шланга | 8*15мм |
| Робочий тиск | до 20бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -20 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1827 |
| Вага | 0,017кг |
| Об'єм | 0,000035куб.м |
| Діаметр шланга | 10мм |
| Тип фітинга | з'єднувач "ялинка" |
| З'єднання | на шланги 10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0122 |
| Вага | 0,425кг |
| Об'єм | 0,001801куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 125мл |
| Діаметр форсунки | 1,2мм |
| Робочий тиск | до 3атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | до 230л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Вхідний повітряний отвір | 1/4" |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1853 |
| Вага | 0,350кг |
| Об'єм | 0,000930куб.м |
| Максимальний тиск | 10бар |
| Вхідний повітряний отвір | 1/4" |
| Тип фітинга | розгалуджувач |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0113 |
| Вага | 0,858кг |
| Об'єм | 0,004388куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1.5мм |
| Робочий тиск | до 5атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 130-190л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0290 |
| Вага | 0,099кг |
| Об'єм | 0,000942куб.м |
| Кількість | 17од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
139 грн./шт
Варіанти цін
139 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-2129 |
| Вага | 0,063кг |
| Об'єм | 0,000410куб.м |
| Сумісність | pт-0129 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варіанти цін
49 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-2388 |
| Вага | 0,035кг |
| Об'єм | 0,000105куб.м |
| Тип | цангове з'єднання Y-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/2", на шланги 10*10 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання y-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2", на шланг 10*10 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2351 |
| Вага | 0,020кг |
| Об'єм | 0,000049куб.м |
| Тип | цангове з'єднання T-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланги 6*6 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання t-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 6*6 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2330 |
| Вага | 0,010кг |
| Об'єм | 0,000037куб.м |
| Тип | цангове з'єднання L-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланг 4 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання l-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 4 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1742 |
| Вага | 7,970кг |
| Матеріал | пвх |
| Об'єм | 0,020216куб.м |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Довжина шлангу | 50м |
| Діаметр шланга | 10мм |
| Діаметр внутрішній | 10мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -20 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | ні |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0112 |
| Вага | 0,847кг |
| Об'єм | 0,003827куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1.4мм |
| Робочий тиск | до 5атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 130-190л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0131 |
| Вага | 0,908кг |
| Об'єм | 0,003827куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1.3мм |
| Робочий тиск | до 1.5атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 170-200л/хв |
| Матеріал бачка | метал |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1782 |
| Вага | 4,150кг |
| Матеріал | армований гібридний |
| Об'єм | 0,011408куб.м |
| Довжина шлангу | 20м |
| Діаметр шланга | 10*17мм |
| Робочий тиск | до 20бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -20 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 399 грн./шт
Варіанти цін
1 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1437 |
| Вага | 0,065кг |
| Об'єм | 0,000136куб.м |
| Тип | манометр |
| Різьба | 1/8" |
| Сумісність | pt-1412, pt-1431 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-2314 |
| Вага | 0,030кг |
| Об'єм | 0,000017куб.м |
| Тип | цангове з'єднання |
| Різьба | зовнішня 1/2", на шланг 12 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2", на шланг 12 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1717 |
| Вага | 1,350кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,007842куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліуретан |
| Довжина шлангу | 15м |
| Діаметр шланга | 8х12мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2170 |
| Вага | 0,013кг |
| Об'єм | 0,000042куб.м |
| Сумісність | до пістолетів pt- 0100, pt- 0105, pt-0105d |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-0132 |
| Вага | 0,875кг |
| Об'єм | 0,006480куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1.3мм |
| Робочий тиск | до 1.5атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 170-200л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1715 |
| Вага | 0,538кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,002276куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліуретан |
| Довжина шлангу | 5м |
| Діаметр шланга | 8х12мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики















