| Артикул товару | PT-1854 |
| Вага | 0,240кг |
| Об'єм | 0,000465куб.м |
| Максимальний тиск | 10бар |
| Вхідний повітряний отвір | 1/4" |
| Тип фітинга | розгалуджувач |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2206 |
| Вага | 0,040кг |
| Об'єм | 0,000036куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | шарнір поворотний |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланг 10 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Тип фітинга | шарнір поворотний |
| З'єднання | різьба 1/4", "ялинка" на шланг 10 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1737 |
| Вага | 2,725кг |
| Матеріал | гумовий армований |
| Об'єм | 0,005091куб.м |
| Довжина шлангу | 15м |
| Діаметр шланга | 6*13мм |
| Робочий тиск | до 20бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -30°с до + 60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
699 грн./шт
Варіанти цін
699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1713 |
| Вага | 1,275кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,006322куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліуретан |
| Довжина шлангу | 20м |
| Діаметр шланга | 6,5x10мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1775 |
| Вага | 2,534кг |
| Матеріал | армований гібридний |
| Об'єм | 0,007290куб.м |
| Довжина шлангу | 15м |
| Діаметр шланга | 8*15мм |
| Робочий тиск | до 20бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -20°с до + 60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 099 грн./шт
Варіанти цін
1 099 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-0706.01 |
| Вага | 0,020кг |
| Об'єм | 0,000140куб.м |
| Матеріал виготовлення | кераміка |
| Сумісність | intertool pt-0706 |
| Діаметр форсунки | 6мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2114 |
| Вага | 0,147кг |
| Об'єм | 0,000484куб.м |
| Сумісність | до пістолетів pt- 0100, pt- 0105, pt-0105d |
| Діаметр форсунки | 1.4мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
599 грн./шт
Варіанти цін
599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1436 |
| Вага | 0,069кг |
| Об'єм | 0,000990куб.м |
| Тип | манометр |
| Різьба | 1/4" |
| Сумісність | pt-1410, pt-1430 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-0306 |
| Вага | 0,435кг |
| Об'єм | 0,001496куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 125мл |
| Діаметр форсунки | 0.5мм |
| Робочий тиск | до 5атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | до 130л/хв |
| Матеріал бачка | метал |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1893 |
| Вага | 0,068кг |
| Об'єм | 0,000197куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | кран шаровий |
| Різьба | на шланг 6 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10бар |
| Призначення | для повітряних магістралей |
| Тип фітинга | кран шаровий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2343 |
| Вага | 0,036кг |
| Об'єм | 0,000030куб.м |
| Тип | цангове з'єднання L-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/2", на шланг 10 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання l-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2", на шланг 10 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1895 |
| Вага | 0,069кг |
| Об'єм | 0,000197куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | кран шаровий |
| Різьба | на шланг 10 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10бар |
| Призначення | для повітряних магістралей |
| Тип фітинга | кран шаровий |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варіанти цін
89 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-0901 |
| Вага | 1,737кг |
| Об'єм | 0,001880куб.м |
| Швидкість обертання | 700об/хв |
| Тип | кутовий пневматичний дриль |
| Діаметр шланга | 8-10мм |
| Патрон | 1.5-13мм |
| Робочий тиск | до 6атм. |
| Витрата повітря | 266л/хв |
| Наявність реверсу | так |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
999 грн./шт
Варіанти цін
999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1896 |
| Вага | 0,080кг |
| Об'єм | 0,000438куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | кран шаровий |
| Різьба | на шланг 12 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10бар |
| Призначення | для повітряних магістралей |
| Тип фітинга | кран шаровий |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варіанти цін
79 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1889 |
| Вага | 0,078кг |
| Об'єм | 0,000438куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | кран шаровий |
| Різьба | внутрішня 1/4", на шланг 10 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10бар |
| Призначення | для повітряних магістралей |
| Тип фітинга | кран шаровий |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варіанти цін
79 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1794 |
| Вага | 1,138кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,005058куб.м |
| Тип | шланг спіральний |
| Особливості | з поворотним шарніром |
| Довжина шлангу | 15м |
| Діаметр шланга | 6,5x10мм |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2311 |
| Вага | 0,030кг |
| Об'єм | 0,000125куб.м |
| Тип | цангове з'єднання |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланг 6 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2", на шланг 6 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1842 |
| Вага | 0,033кг |
| Об'єм | 0,000041куб.м |
| Матеріал виготовлення | хромована сталь |
| Діаметр шланга | 12мм |
| Резьба внешняя | 1/2" |
| Тип фітинга | перехідник |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2", на шланг 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2323 |
| Вага | 0,015кг |
| Об'єм | 0,000049куб.м |
| Тип | цангове з'єднання L-подібне |
| Діаметр шланга | 10*10мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання l-подібне |
| З'єднання | на шланг 10*10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2108 |
| Вага | 0,063кг |
| Об'єм | 0,000410куб.м |
| Тип | lvmp |
| Сумісність | pt-0129 |
| Діаметр форсунки | 1,0мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
199 грн./шт
Варіанти цін
199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення















