| Артикул товару | PT-1796 |
| Вага | 1,010кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,004496куб.м |
| Тип | шланг спіральний |
| Особливості | з поворотним шарніром |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 8x12мм |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
699 грн./шт
Варіанти цін
699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-2399 |
| Вага | 0,060кг |
| Об'єм | 0,000096куб.м |
| Тип | цангове з'єднання пряме |
| Особливості | з регулятором |
| Діаметр шланга | 12*12 |
| Робочий тиск | 1-10атм. |
| Тип фітинга | цангове з'єднання пряме |
| З'єднання | на шланг 12*12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0118 |
| Вага | 0,884кг |
| Об'єм | 0,003827куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Діаметр форсунки | 1,4мм |
| Робочий тиск | до 3атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 230-300л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Вхідний повітряний отвір | 1/4" |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1735 |
| Вага | 5,375кг |
| Матеріал | гумовий, армований |
| Об'єм | 0,009838куб.м |
| Довжина шлангу | 20м |
| Діаметр шланга | 10x17мм |
| Робочий тиск | до 20атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -30°с до + 60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1773 |
| Вага | 5,230кг |
| Матеріал | армований гібридний |
| Об'єм | 0,011765куб.м |
| Довжина шлангу | 30м |
| Діаметр шланга | 8*15мм |
| Робочий тиск | до 20бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -20 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 299 грн./шт
Варіанти цін
1 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1434 |
| Вага | 1,340кг |
| Об'єм | 0,003319куб.м |
| Тип | професійний блок підготовки повітря |
| Робоча температура | від -10 до +50°с |
| Робочий тиск | 0-16атм. |
| Рівень фільтрації | 5мкм |
| Матеріал фільтра | синтетичне волокно |
| Діаметр різьби | 1/2" |
| Рекомендоване масло | iso vg 32 |
| Пропускна здатність | до 1800л/хв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 999 грн./шт
Варіанти цін
1 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-2207 |
| Вага | 0,040кг |
| Об'єм | 0,000036куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | шарнір поворотний |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланг 12 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Тип фітинга | шарнір поворотний |
| З'єднання | різьба 1/4", "ялинка" на шланг 12 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1831 |
| Вага | 0,128кг |
| Об'єм | 0,000341куб.м |
| Матеріал виготовлення | метал, латунь |
| Тип | швидкороз'ємне з'єднання для шланга |
| Сумісність | pt-1710, pt-1711, pt-1712, pt-1713 |
| Інше | для шлангів: Ø внутрішній 6-7 мм, Ø зовнішній 10 мм |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | для шлангів: ø внутрішній 6-7 мм, ø зовнішній 10 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1798 |
| Вага | 1,740кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,008667куб.м |
| Тип | шланг спіральний |
| Особливості | з поворотним шарніром |
| Довжина шлангу | 20м |
| Діаметр шланга | 8x12мм |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0148 |
| Вага | 0,966кг |
| Об'єм | 0,007144куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1,8мм |
| Робочий тиск | до 1,5атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 170-200л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 999 грн./шт
Варіанти цін
1 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1795 |
| Вага | 1,320кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,006694куб.м |
| Тип | шланг спіральний |
| Особливості | з поворотним шарніром |
| Довжина шлангу | 20м |
| Діаметр шланга | 6,5x10мм |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2362 |
| Вага | 0,030кг |
| Об'єм | 0,000070куб.м |
| Тип | цангове з'єднання T-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/2", на шланги 8*8 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання t-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2", на шланг 8*8 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2346 |
| Вага | 0,010кг |
| Об'єм | 0,000087куб.м |
| Тип | цангове з'єднання T-подібне |
| Діаметр шланга | 6мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання t-подібне |
| З'єднання | на шланг 6мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
15 грн./шт
Варіанти цін
15 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1765 |
| Вага | 1,540кг |
| Матеріал | армований гібридний |
| Об'єм | 0,004418куб.м |
| Довжина шлангу | 15м |
| Діаметр шланга | 6*11мм |
| Робочий тиск | 20бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -20°с до + 60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
749 грн./шт
Варіанти цін
749 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1412 |
| Вага | 0,240кг |
| Об'єм | 0,000575куб.м |
| Тип | фільтр очищення повітря |
| Робоча температура | 5-60°с |
| Діаметр шланга | 6-10мм |
| Робочий тиск | до 12атм. |
| Рівень фільтрації | до 20мкм |
| Матеріал фільтра | спінений метал |
| Регулятор тиску | 0-12атм. |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Пропускна здатність | до 400л/хв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
249 грн./шт
Варіанти цін
249 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1804 |
| Вага | 0,105кг |
| Об'єм | 0,000202куб.м |
| Матеріал виготовлення | нержавіюча сталь |
| Різьба внутрішня | 1/4" |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | внутрішня різьба 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Шланг до пістолета для підкачки коліс вантажних автомобілів, з наконечником, 50 см INTERTOOL PT-0513
| Артикул товару | PT-0513 |
| Вага | 0,113кг |
| Об'єм | 0,000837куб.м |
| Тип | насадка на пістолет для подкачки, двохстороннє сопло |
| Довжина | 50см |
| Особливості | двостороннє сталеве сопло |
| Різьба | м10 х 1 |
| Довжина наконечника | 14,5см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2320 |
| Вага | 0,006кг |
| Об'єм | 0,000037куб.м |
| Тип | цангове з'єднання L-подібне |
| Діаметр шланга | 4*4мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання l-подібне |
| З'єднання | на шланг 4*4мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0135 |
| Вага | 0,924кг |
| Об'єм | 0,003827куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1.8мм |
| Робочий тиск | до 1.5атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 170-200л/хв |
| Матеріал бачка | метал |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1856 |
| Вага | 0,464кг |
| Об'єм | 0,000555куб.м |
| Максимальний тиск | 10бар |
| Вхідний повітряний отвір | 1/4" |
| Тип фітинга | розгалуждувач |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики















