| Артикул товару | DCN930N |
| Вага | 3.9кг |
| LED- підсвітка | немає |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою. Наконечник для делікатних матеріалів - 1 шт. Шестигранний ключ - 1 шт. Гачок для ременя - 1 шт. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Діаметр аксесуара | 2.8 - 3.3мм |
| Довжина аксесуара | 50 - 90мм |
| Ємність магазина | 55шт |
| Класифікація аксесуара | цвях |
| Кут нахилу магазину | 33град |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
| Артикул товару | DCN701N |
| Вага | 2.2кг |
| LED- підсвітка | є |
| Напруга | 18В |
| Комплектація | Степлер скобозабивні акумуляторний - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Довжина аксесуара | 25мм |
| Ємність магазина | 35шт |
| Класифікація аксесуара | скоба |
| Ширина аксесуара | 19.7мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
| Артикул товару | DNBT1838GZ |
| Покриття | оцинкований |
| Комплектація | цвяхи 5000 шт/уп |
| Довжина цвяха | 38мм |
| Діаметр цвяха | 1.2мм |
| Модель пістолета | DCN680 |
Характеристики
| Состояние | Новое |
Характеристики
| Артикул товару | DNR3119HDZ |
| Покриття | оцинкований |
| Комплектація | цвяхи 1200 шт/уп |
| Кут нахилу магазину | 15град |
| Довжина цвяха | 19мм |
| Матеріал цвяха | термічно оцинкована сталь |
| Тип цвяха | DNR |
| Тип обойми | барабан |
| Діаметр цвяха | 3.05мм |
| Модель пістолета | DCN45RN |
Характеристики
| Тип гвоздя | Строительный |
Характеристики
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Состояние | Новое |
Характеристики
1 440 грн./шт
Варіанти цін
1 440 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
690 грн./шт
Варіанти цін
690 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Состояние | Новое |
Характеристики
| Артикул товару | DNBT1830SZ |
| Комплектація | цвяхи 5000 шт/уп |
| Довжина цвяха | 30мм |
| Матеріал цвяха | нержавіюча сталь |
| Діаметр цвяха | 1.2мм |
| Модель пістолета | DCN680 |
Характеристики
2 118 грн./шт
Варіанти цін
2 118 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCN8901055 |
| Покриття | оцинкований |
| Комплектація | цвяхи 510 шт/уп |
| Кут нахилу магазину | 15град |
| Довжина цвяха | 55мм |
| Діаметр цвяха | 2.6мм |
| Модель пістолета | DCN890 |
Характеристики
| Состояние | Новое |
Характеристики
1 400 грн./шт
Варіанти цін
1 400 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DNBT1835GZ |
| Покриття | оцинкований |
| Комплектація | цвяхи 5000 шт/уп |
| Довжина цвяха | 35мм |
| Діаметр цвяха | 1.2мм |
| Модель пістолета | DCN680 |
Характеристики
1 200 грн./шт
Варіанти цін
1 200 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Состояние | Новое |
Характеристики
| Артикул товару | DCN890P2 |
| Вага | 4.2кг |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| LED- підсвітка | є |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18V XR Li-Ion 5 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза - 1 шт. Насадка немагнітна DCN8903 - 1 шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Діаметр аксесуара | 2.6 - 3.7мм |
| Довжина аксесуара | 13 - 57мм |
| Ємність магазина | 33шт |
| Класифікація аксесуара | цвях |
| Кут нахилу магазину | 15град |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Состояние | Новое |
Характеристики
1 440 грн./шт
Варіанти цін
1 440 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCN930P2 |
| Вага | 3.9кг |
| LED- підсвітка | немає |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18V XR Li-Ion 5 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза - 1 шт. Наконечник для делікатних матеріалів - 1 шт. Шестигранний ключ - 1 шт. Гачок для ременя - 1 шт. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Діаметр аксесуара | 2.8 - 3.3мм |
| Довжина аксесуара | 50 - 90мм |
| Ємність магазина | 55шт |
| Класифікація аксесуара | цвях |
| Кут нахилу магазину | 33град |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики










