| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Состояние | Новое |
Характеристики
| Тип хомута | U-образный |
| Область применения хомута | Для труб|Для кабелей |
Характеристики
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Состояние | Новое |
Характеристики
| Тип патрона | Калибр .22(5.6х16мм) одиночный |
| Тип дюбеля | 3.7 мм, с 8 мм шляпкой, одинарный |
| Длина дюбеля | 16 - 72 мм |
| Толщина прикрепляемого материала | 1 - 40 мм |
| Базовый материал (основание) | Бетон, сталь |
| Минимальная толщина базового материала (бетон/сталь) | 100 мм / 4 мм |
| Минимальное межосевое / краевое расстояние (бетон / сталь) | 75 мм / 10 мм |
| Регулировка мощности | Нет |
| Аммортизатор поршня | Резиновая втулка |
Характеристики
7 200 грн./шт
Варіанти цін
7 200 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
300 грн./шт
Варіанти цін
300 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCN8903017 |
| Покриття | оцинкований |
| Комплектація | цвяхи 1005 шт/уп |
| Кут нахилу магазину | 15град |
| Довжина цвяха | 17мм |
| Діаметр цвяха | 3мм |
| Модель пістолета | DCN890 |
Характеристики
| Артикул товару | DCN45RNN |
| Вага | 3.85кг |
| LED- підсвітка | немає |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Пістолет цвяхів акумуляторний бесщеточний - 1 шт. Без акумулятора і зарядного пристрою. Картонна коробка. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Діаметр аксесуара | 3мм |
| Довжина аксесуара | 45мм |
| Ємність магазина | 120шт |
| Класифікація аксесуара | цвях |
| Кут нахилу магазину | 15град |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
38 999 грн./шт
Варіанти цін
38 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DNBT1815GZ |
| Покриття | оцинкований |
| Комплектація | цвяхи 5000 шт/уп |
| Довжина цвяха | 15мм |
| Діаметр цвяха | 1.2мм |
| Модель пістолета | DCN680 |
Характеристики
| Состояние | Новое |
Характеристики
| Артикул товару | DCN890N |
| Вага | 4.2кг |
| LED- підсвітка | є |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядного пристрою. Кейс - 1 шт. Насадка для установки гіпсокартонних або дерев’яних плит DCN8904 - 1 шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Діаметр аксесуара | 2.6 - 3.7мм |
| Довжина аксесуара | 13 - 57мм |
| Ємність магазина | 33шт |
| Класифікація аксесуара | цвях |
| Кут нахилу магазину | 15град |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
| Тип дюбеля | Дюбель-гвоздь |
| Назначение дюбеля | Для плотных полнотелых материалов |
| Способ монтажа | Забивание |
Характеристики
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Состояние | Новое |
Характеристики
| Тип дюбеля | Дюбель-гвоздь |
| Назначение дюбеля | Для плотных полнотелых материалов |
| Способ монтажа | Забивание |
Характеристики
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Состояние | Новое |
Характеристики
1 440 грн./шт
Варіанти цін
1 440 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCN8901050 |
| Покриття | оцинкований |
| Комплектація | цвяхи 510 шт/уп |
| Кут нахилу магазину | 15град |
| Довжина цвяха | 50мм |
| Діаметр цвяха | 2.6мм |
| Модель пістолета | DCN890 |
Характеристики
1 692 грн./шт
Варіанти цін
1 692 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
4 466 грн./шт
Варіанти цін
4 466 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DNBA1632GZ |
| Покриття | оцинкований |
| Комплектація | цвяхи 2500 шт/уп |
| Кут нахилу магазину | 20град |
| Довжина цвяха | 32мм |
| Діаметр цвяха | 1.6мм |
| Модель пістолета | DCN660 |
Характеристики
563 грн. /шт
662 грн.
-15%
Економія 99 грн.
Варіанти цін
563 грн. /шт
662 грн.
-15%
Економія 99 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Тип дюбеля | Дюбель-гвоздь |
| Назначение дюбеля | Для плотных полнотелых материалов |
| Способ монтажа | Забивание |
Характеристики
660 грн./шт
Варіанти цін
660 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення










