| Артикул товару | DNBSB1650Z |
| Покриття | оцинкований |
| Комплектація | цвяхи 2500 шт/уп |
| Довжина цвяха | 50мм |
| Матеріал цвяха | оцинкована сталь |
| Тип цвяха | DNBSB |
| Тип обойми | пряма |
| Діаметр цвяха | 1.6мм |
| Модель пістолета | DCN662 |
Характеристики
| Артикул товару | DNBDA1545GZ |
| Покриття | оцинкований |
| Комплектація | цвяхи 4000 шт/уп |
| Кут нахилу магазину | 33град |
| Довжина цвяха | 45мм |
| Матеріал цвяха | оцинкована сталь |
| Тип обойми | пряма |
| Діаметр цвяха | 1.8мм |
| Модель пістолета | DCN650 |
Характеристики
| Артикул товару | DNBDA1550SZ |
| Покриття | нержавіюча сталь |
| Комплектація | цвяхи 4000 шт/уп |
| Кут нахилу магазину | 33град |
| Довжина цвяха | 50мм |
| Матеріал цвяха | нержавіюча сталь |
| Тип обойми | пряма |
| Діаметр цвяха | 1.8мм |
| Модель пістолета | DCN650 |
Характеристики
| Артикул товару | DCN8902025 |
| Покриття | оцинкований |
| Комплектація | цвяхи 1005 шт/уп |
| Кут нахилу магазину | 15град |
| Довжина цвяха | 25мм |
| Діаметр цвяха | 3.7мм |
| Модель пістолета | DCN890 |
Характеристики
| Артикул товару | DNR3138HDZ |
| Покриття | оцинкований |
| Комплектація | цвяхи 1200 шт/уп |
| Кут нахилу магазину | 15град |
| Довжина цвяха | 38мм |
| Матеріал цвяха | термічно оцинкована сталь |
| Тип цвяха | DNR |
| Тип обойми | барабан |
| Діаметр цвяха | 3.05мм |
| Модель пістолета | DCN45RN |
Характеристики
| Артикул товару | DNBA1663GZ |
| Покриття | оцинкований |
| Комплектація | цвяхи 2500 шт/уп |
| Кут нахилу магазину | 20град |
| Довжина цвяха | 63мм |
| Діаметр цвяха | 1.6мм |
| Модель пістолета | DCN660 |
Характеристики
1 146 грн./шт
Варіанти цін
1 146 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DNPT2863G12Z |
| Покриття | оцинкований |
| Комплектація | цвяхи 2200 шт/уп |
| Кут нахилу магазину | 33град |
| Довжина цвяха | 63мм |
| Діаметр цвяха | 2.8мм |
| Модель пістолета | DCN692, DCN930 |
Характеристики
| Артикул товару | DCN680D2 |
| Вага | 2.4кг |
| Ємність акумулятора | 2Аг |
| LED- підсвітка | немає |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18V XR Li-Ion 2 Аг з індикатором стану заряду - 2 шт. Зарядний пристрій XR - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Діаметр аксесуара | 1.25мм |
| Довжина аксесуара | 15 - 54мм |
| Ємність магазина | 110шт |
| Класифікація аксесуара | цвях |
| Ємність аккумулятора | 2Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
| Артикул товару | DNPT31R90G12Z |
| Покриття | оцинкований |
| Комплектація | цвяхи 2200 шт/уп |
| Кут нахилу магазину | 33град |
| Довжина цвяха | 90мм |
| Матеріал цвяха | оцинкована сталь |
| Тип цвяха | DNPT |
| Тип обойми | пряма |
| Діаметр цвяха | 3.1мм |
| Модель пістолета | DCN692, DCN930 |
Характеристики
| Артикул товару | DNPT3190Z |
| Покриття | без покриття |
| Комплектація | цвяхи 2200 шт/уп |
| Кут нахилу магазину | 33град |
| Довжина цвяха | 90мм |
| Тип цвяха | DNPT |
| Тип обойми | пряма |
| Діаметр цвяха | 3.1мм |
| Модель пістолета | DCN692, DCN930 |
Характеристики
| Артикул товару | DNPT28R75G12Z |
| Покриття | оцинкований |
| Комплектація | цвяхи 2200 шт/уп |
| Кут нахилу магазину | 33град |
| Довжина цвяха | 75мм |
| Матеріал цвяха | сталь гарячого цинкування |
| Тип цвяха | DNPT |
| Тип обойми | пряма |
| Діаметр цвяха | 2.8мм |
| Модель пістолета | DCN692, DCN930 |
Характеристики
| Артикул товару | DNBSB1638S316Z |
| Комплектація | цвяхи 2500 шт/уп |
| Довжина цвяха | 38мм |
| Матеріал цвяха | нержавіюча сталь |
| Тип цвяха | DNBSB |
| Тип обойми | пряма |
| Діаметр цвяха | 1.6мм |
| Модель пістолета | DCN662 |
Характеристики
| Артикул товару | DNPT3190G12Z |
| Покриття | оцинкований |
| Комплектація | цвяхи 2200 шт/уп |
| Кут нахилу магазину | 33град |
| Довжина цвяха | 90мм |
| Матеріал цвяха | оцинкована сталь |
| Тип цвяха | DNPT |
| Тип обойми | пряма |
| Діаметр цвяха | 3.1мм |
| Модель пістолета | DCN692, DCN930 |
Характеристики
3 955 грн./шт
Варіанти цін
3 955 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DNBT1845SZ |
| Комплектація | цвяхи 5000 шт/уп |
| Довжина цвяха | 45мм |
| Матеріал цвяха | нержавіюча сталь |
| Діаметр цвяха | 1.2мм |
| Модель пістолета | DCN680 |
Характеристики
| Артикул товару | DNPT31R90HDZ |
| Покриття | оцинкований |
| Комплектація | цвяхи 1200 шт/уп |
| Кут нахилу магазину | 33град |
| Довжина цвяха | 90мм |
| Матеріал цвяха | термічно оцинкована сталь |
| Тип цвяха | DNPT |
| Тип обойми | пряма |
| Діаметр цвяха | 3.1мм |
| Модель пістолета | DCN692, DCN930 |
Характеристики
| Артикул товару | DCN8902015 |
| Покриття | оцинкований |
| Комплектація | цвяхи 1005 шт/уп |
| Кут нахилу магазину | 15град |
| Довжина цвяха | 15мм |
| Діаметр цвяха | 3.7мм |
| Модель пістолета | DCN890 |
Характеристики
| Артикул товару | DCN660P2 |
| Вага | 2.4кг |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| LED- підсвітка | немає |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18V XR Li-Ion 5 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Діаметр аксесуара | 1.6мм |
| Довжина аксесуара | 32 - 63мм |
| Класифікація аксесуара | цвях |
| Кут нахилу магазину | 20град |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
40 999 грн./шт
Варіанти цін
40 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCFS950P2 |
| Вага | 4.2кг |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| LED- підсвітка | є |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Степлер скобозабивний акумуляторний безщітковий - 1 шт. Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon 5 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Діаметр аксесуара | 3.7-4мм |
| Довжина аксесуара | 40-50мм |
| Ємність магазина | 38шт |
| Класифікація аксесуара | скоба |
| Ширина аксесуара | 10.3мм |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
| Артикул товару | DNBSB1657Z |
| Покриття | оцинкований |
| Комплектація | цвяхи 2500 шт/уп |
| Довжина цвяха | 57мм |
| Матеріал цвяха | оцинкована сталь |
| Тип цвяха | DNBSB |
| Тип обойми | пряма |
| Діаметр цвяха | 1.6мм |
| Модель пістолета | DCN662 |
Характеристики
| Артикул товару | DCN701D2 |
| Вага | 2.2кг |
| Ємність акумулятора | 2Аг |
| LED- підсвітка | є |
| Напруга | 18В |
| Комплектація | Степлер скобозабивний акумуляторний -1шт. Акумуляторна батарея 18 В XR Li-Ion 2 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Довжина аксесуара | 25мм |
| Ємність магазина | 35шт |
| Класифікація аксесуара | скоба |
| Ширина аксесуара | 19.7мм |
| Ємність аккумулятора | 2Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики










