| Артикул товару | DCBPS0554 |
| Вага | 5.3кг |
| Напруга | 55.4В |
| Комплектація | Акумуляторна батарея Li-Ion POWERSHIFT 10 Аг - 1 шт. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ємність | 10Аг |
| Світлова індикація | є |
| Серія | POWERSHIFT |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
63 299 грн./шт
Варіанти цін
63 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWST82820-0 |
| Матеріал | надміцний композитний пластик |
| Тип | обладнання для майстерні |
| Максимальне навантаження | 2.26кг |
| Комплектація | Тримач - 2 шт. |
| Серія | Workshop Storage System DXL |
Характеристики
976 грн./шт
Варіанти цін
976 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCAFVPS |
| Тип | адаптер |
| Комплектація | Комплектація: адаптер-перехідник - 1 шт. |
| Сумісність | DCB546 DCB547 DCB548 DCB549 |
| Серія | POWERSHIFT |
Характеристики
15 944 грн./шт
Варіанти цін
15 944 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 701154290231 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
1 298 грн./шт
Варіанти цін
1 298 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 714190310251 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
1 490 грн./шт
Варіанти цін
1 490 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
