| Артикул товару | BT-5116 |
| Вага | 0,236кг |
| Об'єм | 0,000906куб.м |
| Швидкість обертання | 12500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 115мм |
| Тип дроту | рифлений дріт з латунним покриттям |
| Діаметр дроту | 0,3мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT20633 |
| Тип | центруюче свердло для тримачів коронок (цифенборів) |
| Комплектація | центруюче свердло - 1 шт. |
| Призначення | центруючі свердла |
| Довжина загальна | 83мм |
Характеристики
417 грн./шт
Варіанти цін
417 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DPG108-2D |
| Матеріал | полікарбонат |
| Комплектація | Окуляри - 1 шт. |
| Колір стекол | тонований |
| Матеріал nhe | полікарбонат |
Характеристики
419 грн./шт
Варіанти цін
419 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-9222 |
| Вага | 11,250кг |
| Об'єм | 0,020211куб.м |
| Біти | hex, torx, ph, pz, sl, м, нн, tw, tq |
| Головки | шестигранні, torx, подовжені, головки з насадками, свічні |
| Матеріал виготовлення | вуглецева загартована сталь |
| Тріскачка | 1/2", 3/8", 1/4" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 455*348*100мм |
| Кількість одиниць в наборі | 222од. |
| Країна-виробник | китай |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | посилений пластик |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0028 |
| Вага | 0,200кг |
| Об'єм | 0,000277куб.м |
| Кількість в упаковці | 6од. |
| Хвостовик | циліндричний |
| Тип сталі | hss |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCMPPRB1 |
| Тип | леза |
| Сумісність | DCMPP568 |
| Призначення | аксесуари до секаторів |
Характеристики
947 грн./шт
Варіанти цін
947 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70905 |
| Тип | набір ударних торцевих головок |
| Розмір | 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24мм |
| Комплектація | Головки торцеві: 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;. Пластиковий кейс. |
| Кількість в упаковці | 7шт |
| Довжина загальна | 78мм |
| Серія | McLaren |
| Упаковка | кейс |
| Тип хвостовика (посадки) | квадрат 1 ⁄ 2дюйм |
Характеристики
2 704 грн./шт
Варіанти цін
2 704 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 895684421531 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
1 185 грн./шт
Варіанти цін
1 185 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-9109 |
| Вага | 7,250кг |
| Об'єм | 0,010089куб.м |
| Біти | hex, torx, ph, pz, sl |
| Головки | дванадцятигранні, torx, подовжені, головки з насадками, свічні |
| Матеріал виготовлення | вуглецева загартована сталь |
| Тріскачка | 1/2", 1/4" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 378*288*90мм |
| Кількість одиниць в наборі | 110од. |
| Країна-виробник | китай |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | посилений пластик |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT3138XM |
| Застосування | ексцентрикові шліфмашини |
| Комплектація | 25 штук шліфувальних аркушів в упаковці |
| Зернистість | 320мкм |
Характеристики
989 грн./шт
Варіанти цін
989 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-15-206 |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0026 |
| Вага | 0,200кг |
| Об'єм | 0,000277куб.м |
| Кількість в упаковці | 6од. |
| Хвостовик | циліндричний |
| Тип сталі | hss |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | CT-3011 |
| Вага | 0,130кг |
| Об'єм | 0,000195куб.м |
| Швидкість обертання | 12000об/хв |
| Товщина диска | 1,2мм |
| Кількість зубців | 40 |
| Кут заточування | 12град |
| Ширина пропилу | 1,8мм |
| Геометрія зуба | атб |
| Діаметр посадки | 22,2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-9082 |
| Вага | 6,500кг |
| Об'єм | 0,012120куб.м |
| Біти | hex, torx, ph, pz, sl |
| Головки | шестигранные, головки с насадками, свечные |
| Матеріал виготовлення | углеродистая закаленная сталь |
| Тріскачка | 1/2", 1/4" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 378*288*90мм |
| Кількість одиниць в наборі | 82од. |
| Країна-виробник | китай |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | усиленный пластик |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-1151 |
| Вага | 0,881кг |
| Об'єм | 0,002443куб.м |
| Швидкість обертання | 4500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 150мм |
| Тип дроту | рифлений дріт з латунним покриттям |
| Діаметр дроту | 0,3мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FT-9017 |
| Вага | 2,630кг |
| Об'єм | 0,036822куб.м |
| Тип | гідравлічний |
| Довжина рукоятки | 490мм |
| Об'єм бачка | 16л |
| Матеріал корпусу | abs-пластик |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-9181 |
| Вага | 10,000кг |
| Об'єм | 0,018216куб.м |
| Біти | tx, tt, sl, ph, pz, h, m, s |
| Головки | шестигранні, torx, подовжені, головки з насадками, свічні |
| Матеріал виготовлення | вуглецева загартована сталь |
| Тріскачка | 1/2", 3/8", 1/4" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 455*348*100мм |
| Кількість одиниць в наборі | 181од. |
| Країна-виробник | китай |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | посилений пластик |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DPG112-2D |
| Матеріал | полікарбонат |
| Комплектація | Окуляри - 1 шт. |
| Колір стекол | тонований |
| Матеріал nhe | полікарбонат |
Характеристики
459 грн./шт
Варіанти цін
459 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-10-150 |
Характеристики
| Артикул товару | ET-9039 |
| Вага | 2,900кг |
| Об'єм | 0,006968куб.м |
| Біти | hex, torx, ph, sl |
| Головки | шестигранні, подовжені, свічні |
| Матеріал виготовлення | вуглецева загартована сталь |
| Тріскачка | 3/8" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 333*248*90мм |
| Кількість одиниць в наборі | 39од. |
| Країна-виробник | китай |
| Розмір головок | 8-22мм |
| Матеріал кейса | посилений пластик |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
