| Артикул товару | DPG112-1D |
| Матеріал | полікарбонат |
| Комплектація | Окуляри - 1 шт. |
| Колір стекол | прозорий |
| Матеріал nhe | полікарбонат |
Характеристики
459 грн./шт
Варіанти цін
459 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DPG108-2D |
| Матеріал | полікарбонат |
| Комплектація | Окуляри - 1 шт. |
| Колір стекол | тонований |
| Матеріал nhe | полікарбонат |
Характеристики
419 грн./шт
Варіанти цін
419 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 333179 |
| Матеріал | Стальмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Подовжувачмм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085229 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
4 443 грн./шт
Варіанти цін
4 443 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10170085155 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
3 200 грн./шт
Варіанти цін
3 200 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-4165 |
| Вага | 11,000кг |
| Матеріал | армований пвх з посиленим панчішним плетенням |
| Об'єм | 0,048384куб.м |
| Довжина шлангу | 50м |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -5 до +60°с |
| Кількість шарів | 4 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
2 699 грн./шт
Варіанти цін
2 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-4155 |
| Вага | 6,900кг |
| Матеріал | армований пвх з посиленим панчішним плетенням |
| Об'єм | 0,023104куб.м |
| Довжина шлангу | 50м |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -5 до +60°с |
| Кількість шарів | 4 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
1 999 грн./шт
Варіанти цін
1 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70905 |
| Тип | набір ударних торцевих головок |
| Розмір | 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24мм |
| Комплектація | Головки торцеві: 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;. Пластиковий кейс. |
| Кількість в упаковці | 7шт |
| Довжина загальна | 78мм |
| Серія | McLaren |
| Упаковка | кейс |
| Тип хвостовика (посадки) | квадрат 1 ⁄ 2дюйм |
Характеристики
2 704 грн./шт
Варіанти цін
2 704 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT2320_1 |
| Тип | полотна пиляльні по металу |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Комплектація | Полотно пильне - 1 шт |
| Призначення | полотна для шабельних пилок |
| Матеріал полотна | BiM |
| Упаковка | без пакування |
| Особливі властивості | висока швидкість різу ⁄ запатентована форма зуба для врізного пиляння |
| TPI | 6зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 228мм |
| Крок зубів | 4.2мм |
Характеристики
197 грн./шт
Варіанти цін
197 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DZO6430 |
| Тип | шина |
| Сумісність | DCMCST635 |
| Призначення | аксесуари до ланцюгових пилок |
| Крок ланцюга | 0.325дюйм |
| Товщина приводної ланки | 1.1мм |
| Довжина ланцюга/шини | 12″ ⁄ 30 смсм |
Характеристики
1 737 грн./шт
Варіанти цін
1 737 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-9036 |
| Вага | 1,300кг |
| Об'єм | 0,002869куб.м |
| Біти | hex, torx, ph, pz, sl |
| Головки | шестигранні, подовжені |
| Матеріал виготовлення | вуглецева загартована сталь |
| Тріскачка | 1/4" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 269*153*56мм |
| Кількість одиниць в наборі | 36од. |
| Країна-виробник | китай |
| Розмір головок | 4-13мм |
| Матеріал кейса | посилений пластик |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT20633 |
| Тип | центруюче свердло для тримачів коронок (цифенборів) |
| Комплектація | центруюче свердло - 1 шт. |
| Призначення | центруючі свердла |
| Довжина загальна | 83мм |
Характеристики
417 грн./шт
Варіанти цін
417 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-7202 |
| Вага | 0,420кг |
| Об'єм | 0,000934куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
100 грн./шт
Варіанти цін
100 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-4152 |
| Вага | 2,750кг |
| Матеріал | армований пвх з посиленим панчішним плетенням |
| Об'єм | 0,013328куб.м |
| Довжина шлангу | 20м |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -5 до +60°с |
| Кількість шарів | 4 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-5116 |
| Вага | 0,236кг |
| Об'єм | 0,000906куб.м |
| Швидкість обертання | 12500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 115мм |
| Тип дроту | рифлений дріт з латунним покриттям |
| Діаметр дроту | 0,3мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085224 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
4 830 грн./шт
Варіанти цін
4 830 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10170085185 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | ET-9094 |
| Вага | 6,750кг |
| Об'єм | 0,009367куб.м |
| Біти | hex, torx, ph, pz, sl |
| Головки | шестигранні, подовжені, головки з насадками, свічні |
| Матеріал виготовлення | вуглецева загартована сталь |
| Тріскачка | 1/2", 1/4" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 378*288*90мм |
| Кількість одиниць в наборі | 94од. |
| Країна-виробник | китай |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | посилений пластик |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-9222 |
| Вага | 11,250кг |
| Об'єм | 0,020211куб.м |
| Біти | hex, torx, ph, pz, sl, м, нн, tw, tq |
| Головки | шестигранні, torx, подовжені, головки з насадками, свічні |
| Матеріал виготовлення | вуглецева загартована сталь |
| Тріскачка | 1/2", 3/8", 1/4" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 455*348*100мм |
| Кількість одиниць в наборі | 222од. |
| Країна-виробник | китай |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | посилений пластик |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCMPPRB1 |
| Тип | леза |
| Сумісність | DCMPP568 |
| Призначення | аксесуари до секаторів |
Характеристики
947 грн./шт
Варіанти цін
947 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
