| Артикул товару | DT20632 |
| Тип | центруюче свердло для тримачів коронок (цифенборів) |
| Комплектація | центруюче свердло - 1 шт. |
| Призначення | центруючі свердла |
| Довжина загальна | 108мм |
Характеристики
521 грн./шт
Варіанти цін
521 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DPG110-2D |
| Матеріал | полікарбонат |
| Комплектація | Окуляри - 1 шт. |
| Колір стекол | тонований |
| Матеріал nhe | полікарбонат |
Характеристики
519 грн./шт
Варіанти цін
519 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-9108 |
| Вага | 7,375кг |
| Об'єм | 0,009690куб.м |
| Біти | hex, torx, ph, pz, sl |
| Головки | шестигранные, torx, удлиненные, головки с насадками, свечные |
| Матеріал виготовлення | вуглецева загартована сталь |
| Тріскачка | 1/2", 1/4" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 378*288*90мм |
| Кількість одиниць в наборі | 110од. |
| Країна-виробник | китай |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | посилений пластик |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0302 |
| Вага | 0,194кг |
| Об'єм | 0,001496куб.м |
| Швидкість обертання | 4500об/хв |
| Застосування | для бетону, деревини та металу |
| Кількість в упаковці | 3од. |
| Форма щітки | щітка кільцева; щітка чашкова; щітка торцева |
| Діаметр щітки | 50; 50; 30мм |
| Тип дроту | рифлений дріт з латунним покриттям |
| Діаметр дроту | 0,3мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-6201 |
| Вага | 1,040кг |
| Об'єм | 0,001887куб.м |
| Швидкість обертання | 4500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 200мм |
| Тип дроту | рифлений дріт з латунним покриттям |
| Діаметр дроту | 0,3мм |
| Діаметр посадки | 32мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT2323_1 |
| Тип | полотна пиляльні по металу |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | листова сталь ⁄ труби та профілі |
| Комплектація | Полотно пильне - 1 шт |
| Призначення | полотна для шабельних пилок |
| Матеріал полотна | BiM |
| Упаковка | без пакування |
| Особливі властивості | висока якість різу |
| TPI | 14зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 203мм |
| Крок зубів | 1.9мм |
Характеристики
138 грн./шт
Варіанти цін
138 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-9038 |
| Вага | 5,700кг |
| Об'єм | 0,009079куб.м |
| Головки | шестигранні, свічні |
| Матеріал виготовлення | вуглецева загартована сталь |
| Тріскачка | 1/2" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 333*248*90мм |
| Кількість одиниць в наборі | 38од. |
| Країна-виробник | китай |
| Розмір головок | 8-32мм |
| Матеріал кейса | посилений пластик |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085561 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
5 510 грн./шт
Варіанти цін
5 510 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10170085188 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | GE-4155 |
| Вага | 6,900кг |
| Матеріал | армований пвх з посиленим панчішним плетенням |
| Об'єм | 0,023104куб.м |
| Довжина шлангу | 50м |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -5 до +60°с |
| Кількість шарів | 4 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
1 999 грн./шт
Варіанти цін
1 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10170429050 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
3 858 грн./шт
Варіанти цін
3 858 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-9036 |
| Вага | 1,300кг |
| Об'єм | 0,002869куб.м |
| Біти | hex, torx, ph, pz, sl |
| Головки | шестигранні, подовжені |
| Матеріал виготовлення | вуглецева загартована сталь |
| Тріскачка | 1/4" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 269*153*56мм |
| Кількість одиниць в наборі | 36од. |
| Країна-виробник | китай |
| Розмір головок | 4-13мм |
| Матеріал кейса | посилений пластик |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DE0881T |
| Висота | 1.84м |
| Тип | штатив |
| Комплектація | міні-штатив - 1 шт. |
| Сумісність | DW088К ⁄ DW089K ⁄ DW0811 ⁄ DW0822 ⁄ DCE0811D1R ⁄ DCE088D1G ⁄ DCE089D1G ⁄ DCE088D1R ⁄ DCE089D1R ⁄ DCE0811D1G |
| Призначення | для лазарів |
| Різьба посадкового місця | 1 ⁄ 4 дюйм x20 |
Характеристики
3 712 грн./шт
Варіанти цін
3 712 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-5126 |
| Вага | 0,283кг |
| Об'єм | 0,001381куб.м |
| Швидкість обертання | 6500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 125мм |
| Тип дроту | рифлений дріт з латунним покриттям |
| Діаметр дроту | 0,3мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-9051 |
| Вага | 0,089кг |
| Об'єм | 0,000448куб.м |
| Швидкість обертання | 4500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 50мм |
| Тип дроту | кручений дріт з латунним покриттям |
| Діаметр дроту | 0,3мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT70906 |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 24шт |
| Комплектація | Упаковка: футляр;. Головки торцеві - 6, 7, 8, 10, 11, 13 мм;. Біти 25 мм - Ph1, Ph2, Ph3, Pz1, Pz2, Pz3, T15, T20, T25, T27, T30, T40, Hex 4, Hex 5, Hex 6;. Ключ з реверсивним храповим механізмом;. Магнітний тримач біт;. Адаптер під торцеві головки. |
| Тримач | магнітний тримач |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Ph1 Ph2 Ph3 Pz1 Pz2 Pz3 T15 T20 T25 T27 T30 T40 Hex 4 Hex 5 Hex 6 |
| Упаковка | футляр |
| Торцеві головки | 6 7 8 10 11 13мм |
Характеристики
1 475 грн./шт
Варіанти цін
1 475 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-4161 |
| Вага | 2,200кг |
| Матеріал | армований пвх з посиленим панчішним плетенням |
| Об'єм | 0,011700куб.м |
| Довжина шлангу | 10м |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -5 до +60°с |
| Кількість шарів | 4 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0501 |
| Вага | 0,216кг |
| Об'єм | 0,000647куб.м |
| Швидкість обертання | 4500об/хв |
| Застосування | для бетону, деревини і металу |
| Кількість в упаковці | 5од. |
| Форма щітки | щітка кільцева |
| Діаметр щітки | 25; 40; 50; 60; 75мм |
| Тип дроту | рифлений дріт з латунним покриттям |
| Діаметр дроту | 0,3мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-5116 |
| Вага | 0,236кг |
| Об'єм | 0,000906куб.м |
| Швидкість обертання | 12500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 115мм |
| Тип дроту | рифлений дріт з латунним покриттям |
| Діаметр дроту | 0,3мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT2320_1 |
| Тип | полотна пиляльні по металу |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Комплектація | Полотно пильне - 1 шт |
| Призначення | полотна для шабельних пилок |
| Матеріал полотна | BiM |
| Упаковка | без пакування |
| Особливі властивості | висока швидкість різу ⁄ запатентована форма зуба для врізного пиляння |
| TPI | 6зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 228мм |
| Крок зубів | 4.2мм |
Характеристики
197 грн./шт
Варіанти цін
197 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
