| Артикул товару | 10170085173 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
3 535 грн./шт
Варіанти цін
3 535 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCD1623N |
| Вага | 14.4кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 810об/хв |
| Комплектація | Затискний патрон 16 мм - 1 шт. Патронний ключ - 1 шт. Пляшка охолоджувальної рідини з трубкою - 1 шт. Щиток для захисту від стружки - 1 шт. Комплект допоміжного приладдя. Без акумуляторів та зарядного пристрою. |
| Тип хвостовика | Weldon 19 мм (швидкозмінний патрон) |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Макс. глибина свердління | 50мм |
| Макс. діаметр свердління | 50мм |
| Зусилля примагнічування | 9900Н |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
146 599 грн./шт
Варіанти цін
146 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ETR-076L |
| Вага | 76кг |
| Тип двигуна | Loncin LC 165-3H |
| Тип | вібротрамбовка |
| Габаритні розміри | 790 х 480 x 1150мм |
| Потужність | 5к.с. |
| Комплектація | Візок |
| Об'єм двигуна | 149куб.см |
| Максимальна глибина ущільнення | 550мм |
| Плита | 340 х 285мм |
| Швидкість руху | 10м/хв |
| Сила удару | 14кН |
| Ударна амплітуда | 40-80мм |
| Частота ударів | 640уд/хв |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
| Артикул товару | 11003512906 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | BT-1066 |
| Вага | 0,146кг |
| Об'єм | 0,000409куб.м |
| Швидкість обертання | 12500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 65мм |
| Тип дроту | рифлений дріт з латунним покриттям |
| Діаметр дроту | 0,3мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-1086 |
| Вага | 0,230кг |
| Об'єм | 0,000630куб.м |
| Швидкість обертання | 8500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 85мм |
| Тип дроту | рифлений дріт з латунним покриттям |
| Діаметр дроту | 0,3мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-9110 |
| Вага | 7,100кг |
| Об'єм | 0,008550куб.м |
| Біти | hex, torx, ph, pz, sl |
| Головки | шестигранные, impact, torx, удлиненные, головки с насадками, свечные |
| Матеріал виготовлення | углеродистая закаленная сталь |
| Тріскачка | 1/2", 1/4" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 378*288*90мм |
| Кількість одиниць в наборі | 111од. |
| Країна-виробник | китай |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | усиленный пластик |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GE-4153 |
| Вага | 4,540кг |
| Матеріал | армований пвх з посиленим панчішним плетенням |
| Об'єм | 0,018375куб.м |
| Довжина шлангу | 30м |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -5 до +60°с |
| Кількість шарів | 4 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-6151 |
| Вага | 0,615кг |
| Об'єм | 0,001070куб.м |
| Швидкість обертання | 6500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 150мм |
| Тип дроту | рифлений дріт з латунним покриттям |
| Діаметр дроту | 0,3мм |
| Діаметр посадки | 32мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT99551 |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Кількість | 8шт |
| Застосування | деревина ⁄ деревина з цвяхами ⁄ метал |
| Комплектація | DT99555 ⁄ DT99554 ⁄ DT99553 ⁄ DT99552 |
| Призначення | полотна для шабельних пилок |
| Матеріал полотна | BiM |
| Серія | EXTREME RUNTIME |
| Упаковка | тубус в блістері |
| Особливі властивості | підвищений ресурс |
| TPI | 6зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 152мм |
| Робоча довжина полотна | 152мм |
| Крок зубів | 1.4мм |
Характеристики
1 967 грн./шт
Варіанти цін
1 967 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70782 |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 33 |
| Комплектація | Футляр;. магнітний тримач;. ключ з реверсивним храповим механізмом;. адаптер під торцеві головки;. біти Ph1, Ph2, Ph3, Pz1, Pz2, Pz3, T15, T20, T25, T27, T30, T40, Hex 4, Hex 5, Hex 6;. головки торцеві 6, 7, 8, 10, 11, 13. |
| Магнітний тримач | да |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Ph1 Ph2 Pz1 Pz2 T15 T20 T25 T27 T30 |
| Упаковка | футляр |
| Кутова насадка | так |
Характеристики
3 196 грн./шт
Варіанти цін
3 196 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DPG815L |
| Комплектація | Рукавички - 1 шт. |
| Матеріал рукавички | високоміцний поліетилен скловолокно нейлон |
| Розмір рукавички | L ⁄ 9 |
| Стійкість до проколів | 2 |
| Стійкість до розриву | 4 |
| Стійкість до порізів за тестом TDM-100 | C |
| Стійкість до порізів лезом | Х |
| Стійкість до стирання | 4 |
Характеристики
899 грн./шт
Варіанти цін
899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-9005 |
| Вага | 0,550кг |
| Об'єм | 0,000960куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
199 грн./шт
Варіанти цін
199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-1126 |
| Вага | 0,629кг |
| Об'єм | 0,001662куб.м |
| Швидкість обертання | 6500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 125мм |
| Тип дроту | рифлений дріт з латунним покриттям |
| Діаметр дроту | 0,3мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT99550 |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Кількість | 13шт |
| Застосування | деревина ⁄ деревина з цвяхами ⁄ метал |
| Комплектація | DT99555 ⁄ DT99554 ⁄ DT99553 ⁄ DT99552 |
| Призначення | полотна для шабельних пилок |
| Матеріал полотна | BiM |
| Серія | EXTREME RUNTIME |
| Упаковка | тубус в блістері |
| Особливі властивості | підвищений ресурс |
| TPI | 6зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 152мм |
| Робоча довжина полотна | 152мм |
| Крок зубів | 1.4мм |
Характеристики
2 950 грн./шт
Варіанти цін
2 950 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10170085169 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
2 339 грн./шт
Варіанти цін
2 339 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-9108 |
| Вага | 7,375кг |
| Об'єм | 0,009690куб.м |
| Біти | hex, torx, ph, pz, sl |
| Головки | шестигранные, torx, удлиненные, головки с насадками, свечные |
| Матеріал виготовлення | вуглецева загартована сталь |
| Тріскачка | 1/2", 1/4" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 378*288*90мм |
| Кількість одиниць в наборі | 110од. |
| Країна-виробник | китай |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | посилений пластик |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FT-2007 |
| Тип | вила |
| Покриття | молотковое |
| Інше | ширина між зубцями - 6 см |
| Кількість зубців | 4 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DE0881T |
| Висота | 1.84м |
| Тип | штатив |
| Комплектація | міні-штатив - 1 шт. |
| Сумісність | DW088К ⁄ DW089K ⁄ DW0811 ⁄ DW0822 ⁄ DCE0811D1R ⁄ DCE088D1G ⁄ DCE089D1G ⁄ DCE088D1R ⁄ DCE089D1R ⁄ DCE0811D1G |
| Призначення | для лазарів |
| Різьба посадкового місця | 1 ⁄ 4 дюйм x20 |
Характеристики
3 712 грн./шт
Варіанти цін
3 712 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
