| Артикул товару | ET-9072 |
| Вага | 6,125кг |
| Об'єм | 0,012120куб.м |
| Біти | hex, torx, sq, sl, ph, pz |
| Головки | шестигранні, свічна |
| Матеріал виготовлення | вуглецева загартована сталь |
| Тріскачка | 1/2", 1/4" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 378*288*90мм |
| Кількість одиниць в наборі | 72од. |
| Країна-виробник | китай |
| Розмір головок | 4-27мм |
| Матеріал кейса | посилений пластик |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
1 699 грн./шт
Варіанти цін
1 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 795684430141 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
16 240 грн./шт
Варіанти цін
16 240 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 17903094082 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
3 613 грн./шт
Варіанти цін
3 613 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 714190340281 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
990 грн./шт
Варіанти цін
990 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10170085232 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
3 898 грн./шт
Варіанти цін
3 898 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 714190340311 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
750 грн./шт
Варіанти цін
750 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70909T |
| Тип | набори біт та насадок |
| Комплектація | Пластиковий кейс TOUGH CASE системи TSTAK;. Магнітний тримач;. Біти L= 25 мм., T10, T15, T20, T25, T30, To20, To25;. Біти L= 57 мм., Ph2, Pz2, Pz3, T10, T15, T20, T25, T30, To20, To25. |
Характеристики
1 229 грн./шт
Варіанти цін
1 229 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10170085213 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
5 695 грн./шт
Варіанти цін
5 695 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10170085137 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
8 348 грн./шт
Варіанти цін
8 348 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ETR-076HR |
| Вага | 76кг |
| Тип двигуна | Honda GXR120 |
| Тип | вібротрамбовка |
| Габаритні розміри | 790 х 480 x 1150мм |
| Потужність | 3.6к.с. |
| Комплектація | Візок |
| Об'єм двигуна | 121куб.см |
| Максимальна глибина ущільнення | 550мм |
| Плита | 340 х 285мм |
| Швидкість руху | 10м/хв |
| Сила удару | 14кН |
| Ударна амплітуда | 40-80мм |
| Частота ударів | 640уд/хв |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
| Артикул товару | 195684422241 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
1 675 грн./шт
Варіанти цін
1 675 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DPG80L |
| Комплектація | Рукавички - 1 шт. |
| Матеріал рукавички | нейлон спінений нитрил |
| Розмір рукавички | L ⁄ 9 |
| Стійкість до проколів | 1 |
| Стійкість до розриву | 3 |
| Стійкість до порізів за тестом TDM-100 | X |
| Стійкість до порізів лезом | 1 |
| Стійкість до стирання | 4 |
Характеристики
199 грн./шт
Варіанти цін
199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 714190340301 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
540 грн./шт
Варіанти цін
540 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10170085221 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
13 912 грн./шт
Варіанти цін
13 912 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DPG108-1D |
| Матеріал | полікарбонат |
| Комплектація | Окуляри - 1 шт. |
| Колір стекол | прозорий |
| Матеріал nhe | полікарбонат |
Характеристики
419 грн./шт
Варіанти цін
419 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-9048 |
| Вага | 1,500кг |
| Об'єм | 0,002503куб.м |
| Біти | hex, torx, ph, pz, sl |
| Головки | шестигранні, головки з насадками |
| Матеріал виготовлення | вуглецева загартована сталь |
| Тріскачка | 1/4" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 265*175*55мм |
| Кількість одиниць в наборі | 48од. |
| Країна-виробник | китай |
| Розмір головок | 4-14мм |
| Матеріал кейса | посилений пластик |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
599 грн./шт
Варіанти цін
599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10170085173 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
3 535 грн./шт
Варіанти цін
3 535 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWST83524-9 |
| Матеріал | балістичний нейлон |
| Ширина | 24.5см |
| Висота | 36см |
| Тип | сумки та аксесуари |
| Довжина | 28см |
| Комплектація | Сумка для інструмента - 1 шт. |
| Серія | McLaren TOUGHSYSTEM 2.0 |
Характеристики
5 965 грн./шт
Варіанти цін
5 965 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20691 |
| Тип | шина |
| Сумісність | DCMCST635 |
| Призначення | аксесуари до ланцюгових пилок |
| Крок ланцюга | 0.325дюйм |
| Товщина приводної ланки | 1.1мм |
| Довжина ланцюга/шини | 14″ ⁄ 35 смсм |
Характеристики
1 985 грн./шт
Варіанти цін
1 985 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ETR-076L |
| Вага | 76кг |
| Тип двигуна | Loncin LC 165-3H |
| Тип | вібротрамбовка |
| Габаритні розміри | 790 х 480 x 1150мм |
| Потужність | 5к.с. |
| Комплектація | Візок |
| Об'єм двигуна | 149куб.см |
| Максимальна глибина ущільнення | 550мм |
| Плита | 340 х 285мм |
| Швидкість руху | 10м/хв |
| Сила удару | 14кН |
| Ударна амплітуда | 40-80мм |
| Частота ударів | 640уд/хв |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
