| Артикул товару | DT2400_1 |
| Тип | полотна пиляльні по металу |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | деревина ⁄ деревина з цвяхами ⁄ метал |
| Комплектація | Полотно пильне - 1 шт |
| Призначення | полотна для шабельних пилок |
| Матеріал полотна | BiM |
| Упаковка | без пакування |
| Особливі властивості | підвищений ресурс |
| TPI | 10зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 228мм |
| Крок зубів | 2.5мм |
Характеристики
236 грн./шт
Варіанти цін
236 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0029 |
| Вага | 0,200кг |
| Об'єм | 0,000396куб.м |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Хвостовик | циліндричний |
| Тип сталі | hss |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT9-10354 |
| Комплектація | Без упакування. |
Характеристики
724 грн./шт
Варіанти цін
724 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3308 |
| Тип | круги абразивні шліфувальні пелюсткові |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Комплектація | Круг шліфувальний пелюстковий - 1 шт |
| Діаметр круга | 125мм |
| Призначення | чорний метал та зварювальні шви |
| Профіль круга | T27 |
| Серія | STANDARD |
| Зерно | 36 |
Характеристики
265 грн./шт
Варіанти цін
265 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT2444 |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Кількість | 6шт |
| Застосування | деревина ⁄ деревина з цвяхами ⁄ метал |
| Комплектація | DT2345 ⁄ DT2349 ⁄ DT2353 |
| Призначення | полотна для шабельних пилок |
| Матеріал полотна | BiM |
| Упаковка | тубус в блістері |
| Особливі властивості | висока швидкість різу ⁄ запатентована форма зуба для врізного пиляння |
| TPI | 6зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 152мм |
| Робоча довжина полотна | 152мм |
| Крок зубів | 1.8мм |
Характеристики
2 921 грн./шт
Варіанти цін
2 921 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 795684421141 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
1 960 грн./шт
Варіанти цін
1 960 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10170085202 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
17 449 грн./шт
Варіанти цін
17 449 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10170085218 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
6 020 грн./шт
Варіанти цін
6 020 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10170085211 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085143 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
7 513 грн./шт
Варіанти цін
7 513 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 895684420381 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
440 грн./шт
Варіанти цін
440 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10170085182 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
2 754 грн./шт
Варіанти цін
2 754 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10170085235 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | LT-6002 |
| Вага | 0,932кг |
| Об'єм | 0,000786куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085140 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
8 063 грн./шт
Варіанти цін
8 063 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT2400 |
| Тип | полотна пиляльні по металу |
| Кількість | 100шт |
| Застосування | деревина ⁄ деревина з цвяхами ⁄ метал |
| Комплектація | Полотно пильне - 100 шт |
| Призначення | полотна для шабельних пилок |
| Матеріал полотна | BiM |
| Упаковка | коробка |
| Особливі властивості | підвищений ресурс |
| TPI | 10зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 203мм |
| Крок зубів | 2.5мм |
Характеристики
19 667 грн./шт
Варіанти цін
19 667 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DZO6440 |
| Тип | шина |
| Сумісність | DCMCST635 |
| Призначення | аксесуари до ланцюгових пилок |
| Крок ланцюга | 0.325дюйм |
| Товщина приводної ланки | 1.1мм |
| Довжина ланцюга/шини | 16″ ⁄ 40 смсм |
Характеристики
2 233 грн./шт
Варіанти цін
2 233 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-9072 |
| Вага | 6,125кг |
| Об'єм | 0,012120куб.м |
| Біти | hex, torx, sq, sl, ph, pz |
| Головки | шестигранні, свічна |
| Матеріал виготовлення | вуглецева загартована сталь |
| Тріскачка | 1/2", 1/4" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 378*288*90мм |
| Кількість одиниць в наборі | 72од. |
| Країна-виробник | китай |
| Розмір головок | 4-27мм |
| Матеріал кейса | посилений пластик |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 11143158064 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
3 295 грн./шт
Варіанти цін
3 295 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0112 |
| Вага | 0,150кг |
| Об'єм | 0,000221куб.м |
| Застосування | для цегли, бетону, металу, дерева |
| Кількість в упаковці | 12од. |
| Хвостовик | циліндричний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
