| Артикул товару | DCG405S2T |
| Вага | 1.74кг |
| Ємність акумулятора | 3.5Агод |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 9000об/хв |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18 В XR Li-lon PowerStack 3,5 А·год — 2 шт. Зарядний пристрій — 1 шт. Валіза системи TSTAK — 1 шт. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 800Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 9 000об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
28 499 грн./шт
Варіанти цін
28 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20906 |
| Тип | косильна жилка |
| Сумісність | DCMST561 ⁄ DCM571 |
| Призначення | аксесуари до акумуляторної коси |
| Діаметр жилки | 2.7мм |
| Довжина жилки | 210м |
Характеристики
2 910 грн./шт
Варіанти цін
2 910 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20905 |
| Тип | косильна жилка |
| Сумісність | DCMST561 ⁄ DCM571 |
| Призначення | аксесуари до акумуляторної коси |
| Діаметр жилки | 2.7мм |
| Довжина жилки | 55м |
Характеристики
1 164 грн./шт
Варіанти цін
1 164 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCF86MM2T |
| Вага | 0.95кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 3250об/хв |
| Частота удару | 3800уд/хв |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18 В XR Li-lon 4 А·год — 2 шт. Зарядний пристрій — 1 шт. Валіза TSTAK — 1 шт. |
| Крутний момент | 206.5Нм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 4дюйм |
| Частота обертання 1 швидкість | 1000об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2800об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 3250об/хв |
| Вихідна потужність | 880Вт |
| Наявність удару | є |
| Частота ударів 1 швидкість | 3800уд/хв |
| Ємність аккумулятора | 4Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
17 499 грн./шт
Варіанти цін
17 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCG420N |
| Вага | 1.13кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 24500об/хв |
| Комплектація | Без акумулятора та зарядного пристрою. Гайковий ключ — 1 шт. Цанговий патрон 1/4 дюйма — 1 шт. Цанговий патрон 6 мм (закріплений на інструменті) — 1 шт. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | є |
| Діаметр цанги | 6мм |
| Тип шліфувальної машини | прямошліфувальна акумуляторна |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
14 899 грн./шт
Варіанти цін
14 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 714190310331 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
20 780 грн./шт
Варіанти цін
20 780 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCS782N |
| Вага | 23.2кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 3800об/хв |
| Комплектація | Пильний диск — 1 шт. Спеціальний ключ — 1 шт. Пилозбірник — 1 шт. Струбцина — 1 шт. Подовжувачі основи — 2 шт. Без акумуляторної батареї та зарядного пристрою |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Тип пилки | торцювальна-акумуляторна |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 50мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 112мм |
| Максимальний кут нахилу | 49град |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 45° | 219мм |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 90° | 310мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
65 299 грн./шт
Варіанти цін
65 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EW-1008 |
| Вага | 1,113кг |
| Об'єм | 0,000703куб.м |
| Тип | обміднений |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | EEHC-1-25-200 |
| Комплектація | Зварювальний кабель - електродотримач - 1шт |
| Режими зварювання | MMA |
| Допустимий зварювальний струм | 200А |
| Перетин кабелю | 25,00кв.мм |
| Довжина кабелю | 1м |
Характеристики
| Артикул товару | EW-5008 |
| Вага | 5,440кг |
| Об'єм | 0,003514куб.м |
| Тип | обміднений |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | LT-6002 |
| Вага | 0,932кг |
| Об'єм | 0,000786куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1020 |
| Вага | 0,200кг |
| Об'єм | 0,000995куб.м |
| Комплектація | дзеркало круглої форми, магнітний захват, захват 4-х лапий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 11120159085 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11003512905 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085205 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
9 042 грн./шт
Варіанти цін
9 042 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GE-4151 |
| Вага | 1,600кг |
| Матеріал | армований пвх з посиленим панчішним плетенням |
| Об'єм | 0,009464куб.м |
| Довжина шлангу | 10м |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -5 до +60°с |
| Кількість шарів | 4 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT2323 |
| Тип | полотна пиляльні по металу |
| Кількість | 100шт |
| Застосування | листова сталь ⁄ труби та профілі |
| Комплектація | Полотно пильне - 100 шт |
| Призначення | полотна для шабельних пилок |
| Матеріал полотна | BiM |
| Упаковка | коробка |
| Особливі властивості | висока якість різу |
| TPI | 14зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 203мм |
| Крок зубів | 1.8мм |
Характеристики
12 292 грн./шт
Варіанти цін
12 292 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
