| Артикул товару | EW-0008 |
| Вага | 0,500кг |
| Об'єм | 0,001074куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | EW-0006 |
| Вага | 0,480кг |
| Об'єм | 0,001201куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | EW-0001 |
| Вага | 0,180кг |
| Об'єм | 0,000885куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | EW-0005 |
| Вага | 0,460кг |
| Об'єм | 0,001201куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | EP-135 |
| Розмір | 660х380;660х380мм |
| Матеріал труб | поліуретан |
Характеристики
| Артикул товару | EW-0004 |
| Вага | 0,520кг |
| Об'єм | 0,001090куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | EW-0002 |
| Вага | 0,176кг |
| Об'єм | 0,000885куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | EW-0003 |
| Вага | 0,400кг |
| Об'єм | 0,000995куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | EW-0020 |
| Вага | 0,180кг |
| Об'єм | 0,000488куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | EW-0022 |
| Вага | 0,360кг |
| Об'єм | 0,001054куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCG404S2T |
| Вага | 1.56кг |
| Ємність акумулятора | 3.5Агод |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 11000об/хв |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18 В XR Li-lon PowerStack 3.5 Аг – 2 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт. Захисний кожух 125 мм (тип B) - 1 шт. Захисний кожух з фіксатором - 1 шт. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 800Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
28 399 грн./шт
Варіанти цін
28 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EW-0007 |
| Вага | 0,400кг |
| Об'єм | 0,000677куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCF86MP2T |
| Вага | 0.95кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 3250об/хв |
| Частота удару | 3800уд/хв |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18 В XR Li-lon 5 А·год — 2 шт. Зарядний пристрій — 1 шт. Валіза TSTAK — 1 шт. |
| Крутний момент | 206.5Нм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 4дюйм |
| Частота обертання 1 швидкість | 1000об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2800об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 3250об/хв |
| Вихідна потужність | 880Вт |
| Наявність удару | є |
| Частота ударів 1 швидкість | 3800уд/хв |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
18 499 грн./шт
Варіанти цін
18 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCF86MP1T |
| Вага | 0.95кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 3250об/хв |
| Частота удару | 3800уд/хв |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18 В XR Li-lon 5 А·год — 1 шт. Зарядний пристрій — 1 шт. Валіза TSTAK — 1 шт. |
| Крутний момент | 206.5Нм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 4дюйм |
| Частота обертання 1 швидкість | 1000об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2800об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 3250об/хв |
| Вихідна потужність | 880Вт |
| Наявність удару | є |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
14 799 грн./шт
Варіанти цін
14 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4940_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Кількість | 10шт |
| Комплектація | 10 штук |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 125мм |
| Довжина робоча | 81мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | без пакування |
Характеристики
479 грн./шт
Варіанти цін
479 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCG45MP2T |
| Вага | 1.89кг |
| Ємність акумулятора | 5Агод |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 9000об/хв |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18 В XR Li-lon 5 А·год — 2 шт. Зарядний пристрій — 1 шт. Валіза системи TSTAK — 1 шт. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 800Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 9 000об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
20 899 грн./шт
Варіанти цін
20 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWE46107 |
| Вага | 1.85кг |
| Швидкість обертання | 11500об/хв |
| Комплектація | Шліфмашина кутова - болгарка мережева DWE4237 - 1 шт. Захисний кожух для відводу пилу DWE46225 - 1 шт. Антивібраційна бічна рукоятка - 1 шт. Алмазний диск DT3711 - 1 шт. Спецключ - 1 шт |
| Споживана потужність | 1400Вт |
| Плавний пуск | є |
| Тип шліфувальної машини | штроборіз |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
11 999 грн./шт
Варіанти цін
11 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCG405S2T |
| Вага | 1.74кг |
| Ємність акумулятора | 3.5Агод |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 9000об/хв |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18 В XR Li-lon PowerStack 3,5 А·год — 2 шт. Зарядний пристрій — 1 шт. Валіза системи TSTAK — 1 шт. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 800Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 9 000об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
28 499 грн./шт
Варіанти цін
28 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
