| Артикул товару | GB-0007 |
| Вага | 0,558кг |
| Об'єм | 0,002097куб.м |
| Комплектація | пальник, кейс, аксесуари |
| Об'єм резервуару | 12мл |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Температура | 1300°с |
| Займання | п'єзопідпал |
| Тип палива | скраплений газ бутан |
| Регулювання полум'я | є |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
849 грн. /шт
999 грн.
-15%
Економія 150 грн.
Варіанти цін
849 грн. /шт
999 грн.
-15%
Економія 150 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | GB-0024 |
| Вага | 0,104кг |
| Об'єм | 0,001547куб.м |
| Діаметр сопла | 10мм |
| Температура полум'я | до 1300°с |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GB-0025 |
| Вага | 0,163кг |
| Об'єм | 0,001560куб.м |
| Діаметр сопла | 30мм |
| Витрата палива | 300г/г |
| Температура полум'я | до 1350°с |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GB-0023 |
| Вага | 0,177кг |
| Об'єм | 0,001911куб.м |
| Особливості | розсікач полум'я |
| Потужність | 1110вт |
| Витрата палива | 80г/г |
| Температура полум'я | до 1350°с |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GB-0026 |
| Вага | 0,131кг |
| Об'єм | 0,001350куб.м |
| Діаметр сопла | 23мм |
| Температура полум'я | до 1370°с |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GB-0006 |
| Вага | 0,513кг |
| Об'єм | 0,002144куб.м |
| Особливості | п'эзопідпалювання, пластиковий кейс |
| Об'єм бачка | 17мл |
| Температура | пайка 210-400°с |
| Температура полум'я | 1300°с |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GB-0005 |
| Вага | 0,260кг |
| Об'єм | 0,001995куб.м |
| Комплектація | пластиковий кейс; <br> 4 насадки; <br> олов'яний припій; <br> губка для чищення |
| Об'єм резервуару | 12мл |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Температура | 1300°с |
| Займання | від відкритого вогню |
| Тип палива | скраплений газ бутан |
| Регулювання полум'я | да |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
