| Артикул товару | TC-4840 |
| Вага | 0,260кг |
| Об'єм | 0,000624куб.м |
| Ширина | 4.8мм |
| Довжина | 400мм |
| Кількість в упаковці | 100од. |
| Колір | білий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0813 |
| Вага | 0,038кг |
| Матеріал | спінений поліетилен |
| Об'єм | 0,000608куб.м |
| Ширина | 12мм |
| Тип | стрічка двостороння |
| Довжина | 5м |
| Колір | білий |
| Товщина | 1мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0041 |
| Вага | 0,056кг |
| Об'єм | 0,000098куб.м |
| Колір | зелений |
| Довжина ізоляційної стрічки | 15м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0,15мм |
| Міцність на розтяг | 24,5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1,8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-1107 |
| Вага | 0,404кг |
| Об'єм | 0,003602куб.м |
| Напруга | 230в |
| Діаметр стрижня | 10.8-11.5мм |
| Споживана потужність | 120 (360)вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Максимальна температура | 100-220°с |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
419 грн./шт
Варіанти цін
419 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | IT-0043 |
| Вага | 0,054кг |
| Об'єм | 0,000098куб.м |
| Колір | білий |
| Довжина ізоляційної стрічки | 15м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0,15мм |
| Міцність на розтяг | 24,5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1,8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0953 |
| Вага | 0,254кг |
| Матеріал | на поліпропіленовій основі |
| Об'єм | 0,000605куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | скотч двосторонній |
| Довжина | 25м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-0120 |
| Вага | 0,350кг |
| Об'єм | 0,001300куб.м |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Ширина скоби | 11.3мм |
| Висота скоби | 6-14мм |
| Перетин скоби | 0.7мм |
| Термін експлуатації | не менше 15000 ударів |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
379 грн./шт
Варіанти цін
379 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
Стрічка клейка двостороння, автомобільна, 5 м, 19×1 мм, чорна, спінений поліетилен INTERTOOL KT-0812
| Артикул товару | KT-0812 |
| Вага | 0,052кг |
| Матеріал | спінений поліетилен |
| Об'єм | 0,000608куб.м |
| Ширина | 19мм |
| Тип | стрічка двостороння |
| Довжина | 5м |
| Колір | чорний |
| Товщина | 1мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GB-0006 |
| Вага | 0,513кг |
| Об'єм | 0,002144куб.м |
| Особливості | п'эзопідпалювання, пластиковий кейс |
| Об'єм бачка | 17мл |
| Температура | пайка 210-400°с |
| Температура полум'я | 1300°с |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-0014 |
| Вага | 0,625кг |
| Об'єм | 0,002065куб.м |
| Матеріал виготовлення | метал |
| Тип | ручний |
| Довжина | 215мм |
| Діаметр заклепки | 2,4; 3,2; 4,0; 4,8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GB-0005 |
| Вага | 0,260кг |
| Об'єм | 0,001995куб.м |
| Комплектація | пластиковий кейс; <br> 4 насадки; <br> олов'яний припій; <br> губка для чищення |
| Об'єм резервуару | 12мл |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Температура | 1300°с |
| Займання | від відкритого вогню |
| Тип палива | скраплений газ бутан |
| Регулювання полум'я | да |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0010 |
| Вага | 0,039кг |
| Об'єм | 0,000072куб.м |
| Колір | синя |
| Довжина ізоляційної стрічки | 10м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0.15мм |
| Міцність на розтяг | 24.5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1.8н/см |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
15 грн./шт
Варіанти цін
15 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-0963 |
| Вага | 0,336кг |
| Матеріал | на основі з тканини |
| Об'єм | 0,000720куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | скотч двосторонній |
| Довжина | 25м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0015 |
| Вага | 0,058кг |
| Об'єм | 0,000098куб.м |
| Колір | синя |
| Довжина ізоляційної стрічки | 15м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0.15мм |
| Міцність на розтяг | 24.5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1.8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0820 |
| Вага | 0,019кг |
| Матеріал | спінений поліетилен |
| Об'єм | 0,000408куб.м |
| Ширина | 12мм |
| Тип | стрічка двостороння |
| Довжина | 2м |
| Колір | білий |
| Товщина | 1мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-2003 |
| Вага | 1,500кг |
| Об'єм | 0,005134куб.м |
| LED- підсвітка | є |
| Напруга | 230в |
| Споживана потужність | 200вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Довжина мережевого дроту | 1.5м |
| Кількість режимів | 3 |
| Час нагріву | 8сек |
| LED-підсвічування | є |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | TC-4835 |
| Вага | 0,233кг |
| Об'єм | 0,000551куб.м |
| Ширина | 4.8мм |
| Довжина | 350мм |
| Кількість в упаковці | 100од. |
| Колір | білий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0923 |
| Вага | 0,292кг |
| Матеріал | склотканина |
| Об'єм | 0,001125куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | сітка армуюча "серпянка" |
| Довжина | 90м |
| Щільність | 60г/м2 |
| Частота сітки | 64 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
119 грн./шт
Варіанти цін
119 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | TC-7636 |
| Вага | 0,388кг |
| Об'єм | 0,001122куб.м |
| Ширина | 7.6мм |
| Довжина | 350мм |
| Кількість в упаковці | 100од. |
| Колір | чорний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
169 грн./шт
Варіанти цін
169 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | RT-0008 |
| Вага | 0,810кг |
| Об'єм | 0,002112куб.м |
| Матеріал виготовлення | метал |
| Тип | дворучний |
| Довжина | 450мм |
| Діаметр заклепки | 3.2, 4, 4.8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики









