| Артикул товару | DCF403D2GT |
| Вага | 1.65кг |
| LED- підсвітка | є |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon 2 Аг GFN блок - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Насадки. Комплект запасних фіксаторів - 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Діаметр аксесуара | 4.8мм |
| Довжина аксесуара | 25мм |
| Класифікація аксесуара | заклепка |
| Ємність акумулятору | 2Агод |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
33 399 грн./шт
Варіанти цін
33 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT6-70410 |
| Гарантія | 12 |
Характеристики
| Артикул товару | 6-TR35 |
| Гарантія | 12 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT6-70418 |
| Гарантія | 12 |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0952 |
| Вага | 0,108кг |
| Матеріал | на поліпропіленовій основі |
| Об'єм | 0,000451куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | скотч двосторонній |
| Довжина | 10м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 84106 |
| Комплектація | 1 шт. |
| Тип приналежності | насос |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT6-70868 |
Характеристики
| Артикул товару | TC-3620 |
| Вага | 0,080кг |
| Об'єм | 0,000580куб.м |
| Ширина | 3.6мм |
| Довжина | 200мм |
| Кількість в упаковці | 100од. |
| Колір | білий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 65576 |
| Загальна довжина | 300мм |
| Комплектація | 1 шт. |
| Тип приналежності | щітка |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0916 |
| Вага | 0,116кг |
| Об'єм | 0,000442куб.м |
| Ширина | 48мм |
| Тип | скотч |
| Довжина | 50м |
| Колір | жовтий |
| Товщина | 44мкм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-0121 |
| Вага | 0,479кг |
| Об'єм | 0,000780куб.м |
| Матеріал корпусу | метал |
| Ширина скоби | 11,3мм |
| Висота скоби | 4-10мм |
| Перетин скоби | 0,7мм |
| Термін експлуатації | не менше 100 000 ударів |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT6-70416 |
| Гарантія | 12 |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0915 |
| Вага | 0,109кг |
| Об'єм | 0,000424куб.м |
| Ширина | 48мм |
| Тип | скотч |
| Довжина | 50м |
| Колір | червоний |
| Товщина | 44мкм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
45 грн./шт
Варіанти цін
45 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | TC-3615 |
| Вага | 0,060кг |
| Об'єм | 0,000480куб.м |
| Ширина | 3.6мм |
| Довжина | 150мм |
| Кількість в упаковці | 100од. |
| Колір | білий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0917 |
| Вага | 0,125кг |
| Об'єм | 0,000442куб.м |
| Ширина | 48мм |
| Тип | скотч |
| Довжина | 50м |
| Колір | білий |
| Товщина | 44мкм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-69-804 |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0830 |
| Вага | 0,103кг |
| Матеріал | етилен-пропіленова гума |
| Об'єм | 0,000408куб.м |
| Ширина | 19мм |
| Тип | стрічка самовулканізуюча |
| Довжина | 5м |
| Колір | чорний |
| Товщина | 0,5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-2001 |
| Вага | 0,740кг |
| Об'єм | 0,004446куб.м |
| Напруга | 230в |
| Споживана потужність | 100вт |
| Довжина мережевого дроту | 1,5м |
| Кількість режимів | 1 |
| Час нагріву | 8сек |
| LED-підсвічування | є |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
519 грн./шт
Варіанти цін
519 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення









