| Артикул товару | HT-0004 |
| Вага | 0,052кг |
| Матеріал | пінопласт |
| Об'єм | 0,004480куб.м |
| Розмір тертки | 320*180мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0007 |
| Вага | 0,088кг |
| Матеріал | пінопласт |
| Об'єм | 0,007404куб.м |
| Розмір тертки | 130x700мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0006 |
| Вага | 0,062кг |
| Матеріал | пінопласт |
| Об'єм | 0,005525куб.м |
| Розмір тертки | 130x500мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0005 |
| Вага | 0,030кг |
| Матеріал | пінопласт |
| Об'єм | 0,002873куб.м |
| Розмір тертки | 130x260мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0013 |
| Вага | 0,090кг |
| Матеріал | пінопласт |
| Об'єм | 0,007150куб.м |
| Розмір тертки | 500*130мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0011 |
| Вага | 0,048кг |
| Матеріал | пінопласт |
| Об'єм | 0,003042куб.м |
| Розмір тертки | 260*130мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0012 |
| Вага | 0,088кг |
| Матеріал | пінопласт |
| Об'єм | 0,004480куб.м |
| Розмір тертки | 320*180мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0014 |
| Вага | 0,146кг |
| Матеріал | пінопласт |
| Об'єм | 0,009510куб.м |
| Розмір тертки | 700*130мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
