| Артикул товару | DWHT10993-0 |
| Комплектація | В упаковці |
| Тип леза | інше |
| Фіксатор | так |
| Довжина ножа | 160мм |
| Тип фіксації леза | складне |
Характеристики
1 344 грн./шт
Варіанти цін
1 344 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-10-244 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-11-983 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-10327 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-28-500 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-10-411 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT10432-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-28-206 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT10369-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT10424-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-10-242 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT11726-0 |
| Ширина | 25мм |
| Тип | леза прямі |
| Комплектація | 3 штук в диспенсері. В упаковці |
| Тип леза | сегментне 25 мм |
Характеристики
258 грн./шт
Варіанти цін
258 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMHT10367-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-10-788 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-10-409 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT10365-0 |
Характеристики






