| Артикул товару | PT-0405 |
| Вага | 1,930кг |
| Об'єм | 0,016200куб.м |
| Тип | ківш штукатурний пневматичний |
| Робочий тиск | 5-6атм. |
| Витрата повітря | 400л/хв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2711 |
| Вага | 0,135кг |
| Об'єм | 0,003761куб.м |
| Діаметр зовнішній | 170мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
