| Артикул товару | KT-1003 |
| Вага | 0,082кг |
| Матеріал | натуральний свинячий ворс |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Об'єм | 0,000450куб.м |
| Ширина | 25; 38; 50мм |
| Кількість | 3од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1402 |
| Вага | 0,062кг |
| Матеріал | натуральний ворс |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000323куб.м |
| Ширина | 102мм |
| Тип | плаский, малярський |
| Розмір | 4” |
| Товщина | 14мм |
| Довжина ворсу | 44мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1005 |
| Вага | 0,228кг |
| Матеріал | натуральний свинячий ворс |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Об'єм | 0,001035куб.м |
| Ширина | 25; 38; 50; 76; 102мм |
| Кількість | 5 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1076 |
| Вага | 0,064кг |
| Матеріал | натуральний свинячий ворс |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Об'єм | 0,000322куб.м |
| Ширина | 76мм |
| Довжина | 50мм |
| Товщина | 17,5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1050 |
| Вага | 0,043кг |
| Матеріал | натуральний свинячий ворс |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Об'єм | 0,000246куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Довжина | 44мм |
| Товщина | 15мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1004 |
| Вага | 0,174кг |
| Матеріал | натуральний свинячий ворс |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Об'єм | 0,001040куб.м |
| Ширина | 25; 36; 63; 102мм |
| Кількість | 4од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
119 грн./шт
Варіанти цін
119 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-1476 |
| Вага | 0,051кг |
| Матеріал | штучний ворс |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000360куб.м |
| Ширина | 76мм |
| Тип | плаский, малярський |
| Розмір | 3” |
| Товщина | 18мм |
| Довжина ворсу | 76мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1502 |
| Вага | 0,075кг |
| Матеріал | штучний ворс |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000510куб.м |
| Ширина | 100мм |
| Тип | плаский, малярський |
| Розмір | 4” |
| Товщина | 20мм |
| Довжина ворсу | 83мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1463 |
| Вага | 0,041кг |
| Матеріал | штучний ворс |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000382куб.м |
| Ширина | 63мм |
| Тип | плаский, малярський |
| Розмір | 2,5” |
| Товщина | 17мм |
| Довжина ворсу | 70мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1263 |
| Вага | 0,048кг |
| Матеріал | натуральний свинячий ворс |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Об'єм | 0,000185куб.м |
| Ширина | 63мм |
| Довжина | 46мм |
| Товщина | 10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1450 |
| Вага | 0,050кг |
| Матеріал | штучний ворс |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000173куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | плаский, малярський |
| Розмір | 2” |
| Товщина | 16мм |
| Довжина ворсу | 64мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1102 |
| Вага | 0,108кг |
| Матеріал | натуральний свинний ворс |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Об'єм | 0,000345куб.м |
| Ширина | 102мм |
| Довжина | 52мм |
| Товщина | 18,5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1302 |
| Вага | 0,075кг |
| Матеріал | натуральний свинячий ворс |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Об'єм | 0,000317куб.м |
| Ширина | 102мм |
| Довжина | 55мм |
| Товщина | 10,5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1363 |
| Вага | 0,040кг |
| Матеріал | натуральний ворс |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000200куб.м |
| Ширина | 63мм |
| Тип | плаский, малярський |
| Розмір | 2,5” |
| Товщина | 12мм |
| Довжина ворсу | 38мм |
| Розмір пензля | 2,5” |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1290 |
| Вага | 0,072кг |
| Матеріал | натуральний свинячий ворс |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Об'єм | 0,000203куб.м |
| Ширина | 90мм |
| Довжина | 52мм |
| Товщина | 10,5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1376 |
| Вага | 0,048кг |
| Матеріал | натуральний ворс |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000236куб.м |
| Ширина | 76мм |
| Тип | плаский, малярський |
| Розмір | 3” |
| Товщина | 13мм |
| Довжина ворсу | 44мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1090 |
| Вага | 0,074кг |
| Матеріал | натуральний свинячий ворс |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Об'єм | 0,000423куб.м |
| Ширина | 90мм |
| Довжина | 50мм |
| Товщина | 17,5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1425 |
| Вага | 0,030кг |
| Матеріал | штучний ворс |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000077куб.м |
| Ширина | 25мм |
| Тип | плаский, малярський |
| Розмір | 1” |
| Товщина | 13мм |
| Довжина ворсу | 54мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1325 |
| Вага | 0,020кг |
| Матеріал | натуральний ворс |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000049куб.м |
| Ширина | 25мм |
| Тип | плаский, малярський |
| Розмір | 1” |
| Товщина | 10мм |
| Довжина ворсу | 38мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1225 |
| Вага | 0,021кг |
| Матеріал | натураний свинячий ворс |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Об'єм | 0,000046куб.м |
| Ширина | 25мм |
| Довжина | 42мм |
| Товщина | 10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Показати ще


