| Артикул товару | KT-0065 |
| Вага | 1,850кг |
| Матеріал | поліпропілен |
| Об'єм | 0,086873куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліпропілен |
| Габаритні розміри | 710*400*300мм |
| Форма | прямокутна |
| Об'єм лотка | 65л |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0040 |
| Вага | 0,850кг |
| Матеріал рукоятки | оцинкована сталь |
| Об'єм | 0,040570куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліпропілен |
| Об'єм лотка | 20л |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0045 |
| Вага | 1,350кг |
| Матеріал | поліпропілен |
| Об'єм | 0,080631куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліпропілен |
| Габаритні розміри | 520*320мм |
| Форма | кругла |
| Об'єм лотка | 45л |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0090 |
| Вага | 2,400кг |
| Матеріал | поліпропілен |
| Об'єм | 0,124000куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліпропілен |
| Габаритні розміри | 760*490*300мм |
| Форма | прямокутна |
| Об'єм лотка | 90л |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0036 |
| Вага | 0,600кг |
| Матеріал рукоятки | оцинкована сталь |
| Об'єм | 0,031359куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліпропілен |
| Об'єм лотка | 16л |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
