| Артикул товару | 2-11-301 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT11719-0 |
| Ширина | 18мм |
| Тип | леза прямі |
| Комплектація | 3 штук в диспенсері. В упаковці |
| Тип леза | сегментне 18 мм |
Характеристики
103 грн./шт
Варіанти цін
103 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMHT10594-0 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0021 |
| Вага | 0,315кг |
| Об'єм | 0,002643куб.м |
| Матеріал виготовлення | метал |
| Тип | каркасний |
| Довжина | 225мм |
| Обсяг туби | 420мл |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0090 |
| Вага | 2,400кг |
| Матеріал | поліпропілен |
| Об'єм | 0,124000куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліпропілен |
| Габаритні розміри | 760*490*300мм |
| Форма | прямокутна |
| Об'єм лотка | 90л |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT10489-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-10-151 |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0604 |
| Вага | 0,516кг |
| Об'єм | 0,004171куб.м |
| Покриття | тефлонове, для тримача балону |
| Кількість насадок | 4од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0344 |
| Вага | 1,666кг |
| Об'єм | 0,007695куб.м |
| Тип | плиткоріз |
| Максимальна довжина відрізання плитки | 400мм |
| Діаметр колеса | 16*2мм |
| Максимальна товщина плитки | 6мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-10-486 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT8-11131 |
| Ширина | 19мм |
| Тип | леза трапецевідние |
| Комплектація | 50 штук. В упаковці |
| Тип леза | оздоблювальне |
Характеристики
1 551 грн./шт
Варіанти цін
1 551 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-0019 |
| Вага | 0,232кг |
| Об'єм | 0,005100куб.м |
| Тип | притискний |
| Довжина | 250мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 48мм |
| Діаметр вісі | 6мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-10312 |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0017 |
| Вага | 0,150кг |
| Об'єм | 0,002200куб.м |
| Тип | притискний |
| Довжина | 150мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 40мм |
| Діаметр вісі | 6мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 80115429044 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-62687 |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4908 |
| Вага | 0,069кг |
| Об'єм | 0,000530куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3601 |
| Вага | 0,109кг |
| Об'єм | 0,001654куб.м |
| Розмір | 140*40мм |
| Довжина циклі | 140мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 71419031035 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
28 690 грн./шт
Варіанти цін
28 690 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення














